Новини

Названо антивірус, який стежить за своїми користувачами

Обговорення
Вірус на смартфоні

Avast – одна з найбільших і найпопулярніших компаній, що займається розробкою програмного забезпечення для захисту пристроїв користувачів по всьому світу. Але незважаючи на це, як виявилося, виробник захисного ПЗ не гидує продажем “онлайн звичок” користувачів, причому робить він це як мінімум з 2013 року.


У зв’язку з цим, до речі, деякі інструменти, розроблені Avast, в кінцевому підсумку були відзначені як “шпигунські”, тобто як той самий тип програм, від яких Avast повинен захищати користувачів. Такі великі розробники браузерів як Mozilla і Opera не могли залишитися осторонь від того, що сталося, в зв’язку з чим були змушені видалити подібні інструменти Avast зі своїх магазинів розширень ще на початку цього місяця. За словами ж компанії, що займається розробкою захисного ПЗ, вона все ще продовжує обговорення з Mozilla щодо повернення своїх продукт до цього магазину додатків.

При цьому глава компанії також заявив, що антивірус Avast не збирає персоналізовану інформацію: “Таким чином, ми жодним чином не дозволяємо рекламодавцям або будь-яким іншим третім особам отримати доступ через Avast до даних якоїсь конкретної людини” .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple вирішила пожертвувати iPhone 11 заради iPhone 12

В минуле

Перші користувачі вже випробували Redmi K30: відео

В майбутнє

Також буде цікаво