Новини

Xiaomi Mi Band 5 дозволить покупцям робити ЕКГ та розмовляти з помічником

Носима електроніка стає все більш затребуваною з кожним днем, і у цього звичайно ж є ціла маса різних причин. Так, зокрема, її функціональні можливості з кожним роком розширюються, завдяки чому все більш широке коло людей знаходить її більш цікавою для себе і своїх цілей. Уже в найближчі півроку, за словами глави компанії Huami, на ринок може вийти спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, це буде вдосконалена версія моделі четвертого покоління. Новинка отримає ряд важливих відмінностей, завдяки яким вона виявиться максимально привабливою в очах покупців, а це забезпечить їй дуже хороші продажі.

Очевидно, що чим більш цікавим покупці будуть знаходити будь-який спортивний браслет, тим більше людей захочуть його собі купити. Як вдалося з’ясувати, фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5 оснащений 1,2-дюймовим OLED-екраном кольорового типу з яскравістю 1000 ніт, а розширення його становить 400 на 300 пікселів. Матриця дисплея прикрита загартованим склом Corning Gorilla Glass, причому з олеофобним покриттям для запобігання появи жирних слідів. В браслеті нового покоління є вбудований мікрофон, що дозволяє використовувати трекер для роботи з голосовим помічником. Спілкуватися з його допомогою по телефону не можна, так як динаміка в пристрої немає.

Xiaomi Mi Band 5

Застібка ремінця в Xiaomi Mi Band 5 така ж, як в смарт-годинниках, тобто вона надійно фіксується за допомогою спеціальної дужки, а не заклепки, як в моделі четвертого покоління. За рахунок цього наручний гаджет ніколи не спаде з руки, що порадує любителів активного способу життя. Само собою, що буде в новинки і захист від води за стандартом IP68, а корпус зможе витримувати тиск до 5 АТМ, завдяки чому занурюватися з цим фітнес-трекером стане можливим на глибину до 50 метрів. Така можливість напевно порадує всіх, хто проводить багато часу в басейні, ну або хоча б просто іноді в такому буває. Основна ставка в трекері нового покоління виявиться зроблена на три нові елементи, призначені для відстеження стану здоров’я на високому рівні.

Xiaomi Mi Band 5

Так, зокрема, спортивний браслет нового покоління оснащений модулем ЕКГ, який здатний робити ехокардіограму серця. Вона дозволяє виявити різні захворювання в роботі основного органу людини. Розшифровка останньої буде здійснюватися за рахунок нейронної мережі і штучного інтелекту. Ще два спеціальних датчика в Xiaomi Mi Band 5 виявляться у відповіді за відстеження рівня води в організмі і, крім того, рівня стресу. Всі ці показники будуть вимірюватися на постійній основі (якщо дозволить користувач), а трекер за рахунок цього зможе давати більш точні персональні рекомендації, в тому числі про те, скільки потрібно відпочити або випити води, щоб поповнити запас сил.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button