Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив тариф з рекордною кількістю хвилин

Вижити в сучасному світі без послуг, які надають телекомунікаційні компанії, практично неможливо, тому що вони є насправді вкрай корисними. Всі громадяни України вже звикли до того, що за такі потрібно платити на постійній основі, знову і знову кожен місяць віддаючи кошти. На щастя тепер на цьому можна непогано заощадити, а все завдяки новому стільниковому оператору який запустив відмінний тарифний план, у якому міститься просто рекордна кількість хвилин.


В рамках запущеного тарифу абонент щомісяця отримує 8 ГБ мобільного інтернету на високій швидкості, а така може досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Такої пропускної здатності, поза будь-яких сумнівів, виявиться достатньо для будь-яких цілей і потреб без обмежень. Ніяких заборон при використанні даного пакета немає, тобто він здатний повноцінно працювати навіть під час поїздок по Україні, і ніяких обмежень при цьому абсолютно точно не виникне. Все буде повноцінно працювати на максимальній швидкості, причому в мережах 2G, 3G і 4G LTE. Що стосується самого інтернет-трафіку, то його можна навіть роздавати на інші гаджети, а також з його допомогою дозволено скачувати торренти.

Мобільний оператор

Крім усього іншого, запущений тариф містить у собі 650 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські. Доплачувати за все це грошові кошти зовсім не потрібно, а ще тарифний план може похвалитися пакетом з 50 повідомлень SMS на всі українські мобільні мережі, внутрішні SMS і зовсім не тарифікуються. За весь цей набір послуг потрібно платити 50 гривень в місяць.

Новий тарифний план можна використовувати в роутерах, модемах, ноутбуках, а разом з тим в інших гаджетах, в тому числі в смартфонах і планшетах. Головна умова в тому, щоб гаджет міг підключатися до мережі компанії. Все це пропонує тариф “Все в одному S” від компанії Lycamobile, покриття якої є вже по всій Україні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button