Новини

iPhone можуть подорожчати в Україні мінімум на 4000 гривень

З 15 грудня, імпортовані товари в США з Китаю, будуть обкладатися додатковим 15% податком . Це торкнеться і продуктів Apple. Спочатку iPhone, iPad і MacBook мали обкладатися податком з 1 вересня цього року. Але президент США переніс дату на грудень, щоб підвищення цін не співпало зі святковим сезоном. Для прикладу, якщо зараз в Україні за iPhone 11 просять 24999 гривень, то його ціна може зрости до 29750 гривень, тобто на 3750 грн, і це якщо мова про базову модель.


Аналітик Ден Айвс стверджує, що 40% iPhone, що продаються по всьому світу, поставляються з США. За словами Айвса, якщо тарифи вступлять в силу 15 грудня, це призведе до падіння прибутку Apple в 2020 році на 4%.

Google Pixel 4 XL

Можливо, до вступу в силу наступного рівня тарифів, Китай і США зможуть домовитися. Минулого тижня президент Трамп повідомляв, що ситуація з Китаєм нестабільна, і до майбутнього неділі може трапитися все.

Повернення на CES 2020

Тим часом стало відомо, що Apple збирається повернутися на виставку споживчої електроніки CES 2020. Apple не була присутня на CES з моменту дебюту кишенькового комп’ютера Newton в 1992 році. Будь-яких апаратних «яблучних» новинок на виставці представлено не буде.

Старший директор компанії Global Privacy, Джейн Хорват (Jane Horvath) виступить з питань захисту персональних даних. На додаток до Apple, також виступлять представники Facebook, Procter & Gamble і комісар Федеральної торгової комісії США (FTC) Ребекка Слотер (Rebecca Slaughte).

Apple

Протягом останніх 28 років Apple неофіційно впливала на CES. Так захід Macworld Expo, орієнтований на Apple, часто проходив в один і той же період часу що і CES. А представлений в січні 2007 року iPhone привернув до себе значну частку уваги CES.

Малоймовірно, що Apple повернеться до анонсів нових продуктів на CES, проте її участь вже є показником того, що компанія охоче взаємодіє з іншими учасниками галузі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button