Новини

Vodafone запустив дешевий тариф з безлімітним інтернетом та 300 хвилинами по Україні

Ринок телекомунікаційних послуг в Україні стрімко розвивається, а відбувається це в зв’язку з тим, що все більш широке коло українців потребує останніх на постійній основі. У всьому цьому, звичайно, немає нічого дивного, адже без свого власного номера телефону вже зовсім нікуди. При цьому, поступово громадяни нашої країни масово відмовляються від послуг голосового зв’язку і повідомлень SMS, роблячи ставку на мобільний інтернет. Такий на українській території завжди коштував вкрай багато, однак, на щастя, ситуація змінилася в кращу сторону. Сталося це завдяки тому, що Vodafone порадував своїх клієнтів новою послугою, яка вже доступна для підключення по всій країні.

Безлімітний 4G мобільний інтернет від оператора зв’язку Vodafone, що входить в “велику трійку”, тепер може собі підключити кожен. Це відмінна можливість перестати турбуватися про залишок трафіку, отримавши можливість просто використовувати мобільний інтернет і не відчувати жодних обмежень. Робити це можна на максимальній можливостей швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, тобто вкрай великого. Такий пропускної здатності буде досить для будь-яких цілей і потреб.

Що пропонує тариф?

Пакет послуг на місяць в межах спеціальних умов 75 грн Вартість послуг понад пакет
4G / 3G Інтернет Безліміт
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі України 300 хв 0,60 грн / хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн / день
(в межах 10 пакетів на добу)
3 грн / хв
Безліміт на 1 номер абонента в Польщі
Безліміт на 1 номер абонента в Росії
3 грн в день користування
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт.
за 1,50 грн / день
0,50 грн / шт.

Працює нова послуга під назвою «Vodafone SuperNet Turbo» по всій Україні, а підключити її собі може кожен охочий без зайвих складнощів, зробивши це через мобільний додаток «Мій Vodafone» через смартфон, або ж через особистий кабінет компанії на її офіційному сайті.  Вартість тарифу складає 75 гривень, що доволі мало, як за такий об’єм послуг.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button