Новини

Пошуковий гігант працює над правилами для штучного інтелекту

Лідер Google Сундар Пічаї (Sundar Pichai) в свіжому інтерв’ю Financial Times заявив, що системи штучного інтелекту вже потребують нових правилах регулювання.


Він зазначив, що ця технологія вже приносить користь. Однак для того, щоб люди продовжували отримувати від технології тільки позитивні моменти, штучний інтелект «повинен розвиватися відповідально».

Сундар Пічаї заявив, що нові правила регулювання необхідні з урахуванням потенційних загроз, які може нести та ж сама технологія розпізнавання осіб. Однак питання в тому, як правильно регулювати штучний інтелект, адже він може і буде використовуватися в досить різних сферах.

[adsforwp id=”10622″]

Google

Керівник Google вважає, що десь потрібен більш щільний контроль, а десь можна дати більше свободи. Він зазначив, що для безпілотних автомобілів вже потрібно придумати нові правила, а для медицини цілком можна залишити й існуючі.

Він додав, що компанії на зразок Google не можуть просто створювати нові технології та самостійно вирішувати, як вони будуть використовуватися. Важливо, щоб нові технології були доступні всім і використовувалися на благо. Для цього необхідна співпраця між країнами і єдині стандарти у всьому світі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button