Новини

Vodafone дозволить рік не платити за телефон, але є умова

Приходить новий рік, а разом з ним – приурочені до свята акції від всіх без виключення компаній. Не оминула ця тенденція і Vodafone, якому, до того ж, потрібно терміново придумати, як всидіти на двох стільцях. Компанія повинна «відбити» суму, за яку її придбали, і при цьому не розгубити абонентів, тобто просто підвищити абонплату за тарифами – не вихід. Що ж придумав один з найбільших операторів мобільного зв’язку в нашій країні?


Атракціон небаченої щедрості від Vodafone

Компанія Vodafone пропонує абонентам не платити за мобільний зв’язок цілий рік. Навіть при тому, що тарифи у оператора, недавно купленого азербайджанцями, найдешевші в «великій трійці», за багато послуг все-таки доводиться платити. Чи не краще купити за ці гроші собі щось приємне? Точно так само подумали і в компанії Водафон.

Зрозуміло, ви не можете просто взяти і перестати платити абонплату. Ця пропозиція діє в рамках спільної акції компаній Vodafone і Samsung. Воно поширюється на тих, хто придбає мобільний телефон потрібної марки. Отже, щоб не платити цілий рік ні копійки за зв’язок, ви повинні:

  • Придбати любий акційний «самсунгівський» смартфон на вибір – наприклад, в магазині Vodafone або ж на сайті компанії;
  • Встановити сім-карту від оператора в куплений вами смартфон;
  • Поповнити рахунок на п’ять гривень (більше не треба) будь-яким способом, крім переказу грошей;
  • Зателефонувати на безкоштовний номер 111 для активації сім-карти;
  • Відправити СМС-повідомлення з текстом «2020» на номер «2251».

Протягом двох днів вам прийде повідомлення, що ви зареєстровані в акції «Рік без абонплат». Перевірити стан даної акції – чи активована вона, і скільки буде діяти – можна, запровадивши * 365 * 1 #.

Vodafone

Додаткові умови акції

Протягом всього часу, коли ви не будете платити за зв’язок, у вас буде діяти тарифний план «Vodafone SuperNet Pro». Це одна з кращих пропозицій компанії, в рамках якої ви отримуєте десять гігабайт інтернету, безліміт в мережі і 120 хвилин на інших операторів України і в Польщу. Також дійсні безліміту на соціальні мережі, відео-сервіси і Інстаграм.

Умови акції більш детально ви можете дізнатися у будь-якого фахівця по роботі з клієнтами Vodafone, або ж на офіційному сайті компанії.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button