Новини

Київстар запустив унікальну послугу, яка потрібна більшості українців

Будь-якому власникові автомобіля потрібен автотрекінг. Це абсолютний факт, який не потребує жодних доказів. Найбільш оптимальні системи автотрекинга включають GPS-маяк і, власне, трекер – то, що, власне, необхідно для того, щоб забезпечити безпеку вашої автомобіля. Але який же автотрекер вибрати? Зараз найкращим в Україні є гаджет від компанії «Київстар». Чим же він такий хороший?


Пропозиція від Київстар

Пристрій, який пропонує компанія, включає в себе GPS-маячок і трекер. Він працює всюди, де є покриття «Київстар» – тобто практично скрізь у нашій країні. Йде з ним в комплекті й абсолютно безкоштовний додаток, який працює на айфонах і смартфонах під «андроїдом». Завдяки йому ми завжди зможете відслідковувати стан вашого автомобіля в цілодобовому режимі.

При будь-якій події, яку буде зареєстровано акселерометром, вбудованим в трекер, програма відправить вам тривожне повідомлення. До числа цих подій можна віднести все, чого боїться більшість автолюбителів:

  • Несанкціоноване включення запалювання.
  • Удар.
  • Зміна нахилу машини.
  • Початок її руху.
  • Евакуація.

Заглушити сигнал трекера і GPS-маяка неможливо. Як тільки хтось спробує це зробити одним з поширених серед злочинців способів, наприклад, за допомогою генератора білого шума, пристрій відправить вам сповіщення. Він також здатен відстежувати місцезнаходження автомобіля, де б він не був.

Додаткові особливості

Ви можете вказати кілька тривожних номерів, на які програма відправить оповіщення, якщо ваш телефон буде недоступний. Це можуть бути номери ваших рідних чи друзів. Ще однією перевагою GPS-маяка від «Київстар» є те, що його неможливо виявити жодним скануючим пристроєм. Тільки ви можете знати, де він знаходиться. Установка проводиться дуже швидко і не потребує будь-яких спеціальних знань, ви цілком можете впоратися з нею самостійно.

За замовчуванням трекер працює у фоновому режимі, перевіряючи стан машини раз в певний проміжок часу. Однак, як тільки ви оголосите сигнал тривоги, він перейде в режим погоні. В даному режимі пристрій буде працювати безперервно. Його заряду вистачить на будь-який час: за бажання трекер можна просто-напросто живити від акумулятора машини.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button