Новини

Lifecell радий продажу Vodafone, і ось чому

З’явилися перші коментарі від різних українських компаній з приводу продажу Vodafone в нашій країні азербайджанській компанії Backcell, частини холдингу NEQSOL. Так, компанія Lifecell очікує позитивних змін на ринку. Про це заявили журналістам на прес-конференції правління оператора. Очікується, що угода про продаж позитивно вплине на розвиток конкуренції. Інші публічні особи також висловили схвалення. Які ж причини для нього вони називають?


Продаж Vodafone: думки експертів

Як тільки стало відомо про продаж оператора, свою думку висловив Олександр Животовський, керівник Національної комісії з питань зв’язку та інформатизації. Він схильний вважати, що дана угода практично ніяк не позначиться на українських абонентах. Ту ж точку зору повторювали й інші експерти. Так, компанія «Укртелеком», якій належить невеликий оператор «ТриМоб», вважає, що стан ринку мобільних послуг в нашій країні ніяк не зміниться. Не постраждають і пересічні користувачі, адже навіть назва оператора залишиться колишньою.

У своєму репертуарі, як завжди, залишилися політики. Наприклад, позитивно оцінив продаж Vodafone Давид Арахамія, глава парламентської фракції «Слуги народу». Він зазначив, що тепер Водафон стане єдиним українським оператором, в якому не буде ні копійки російського капіталу. Те, що паралельно з продажем Vodafone азербайджанцям під повне управління росіян перейшов «Київстар», Арахамія з властивою політикам вибірковістю вирішив проігнорувати.

Lifecell

Нагадаємо, що російська компанія «МТС», яка володіла Vodafone за згодою англійського бренду, підписала угоду про продаж української філії з компанією OOO Telco Solutions and Investments. Вона контролюється азербайджанським мобільним оператором Bakcell, який, в свою чергу, входить до складу великої корпорації NEQSOL Holding. Ця корпорація займається не тільки мобільним зв’язком, але також і, наприклад, видобутком нафти.

Послуги компанія «Vodafone Україна» як і раніше буде надавати під своїм нинішнім брендом. Про це повідомляли фахівці зі зв’язків з громадськістю англійської компанії, яка є власником бренду. Також різні джерела неодноразово повідомляли, що всі тарифи продовжують діяти. Відомо також, що азербайджанці планують розвивати в нашій країні 4G-мережу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button