Новини

У Viber з’явиться вкрай корисна для українців функція

Месенджер Viber займає стабільне перше місце за популярністю в Україні серед аналогічних програм. За статистикою, програма встановлена ​​на 96% смартфонів у нашій країні. Щодня в мережі здійснюється понад чотири мільйони дзвінків і відправляється втричі більше повідомлень. Рекламними розсилками користується більше півсотні найбільших українських компаній, включаючи Приватбанк. У конкуруючих месенджерів – Telegram і WhatsApp – статистика далеко не така вражаюча. Не дивно, що величезна популярність месенджера спонукала його розробників, компанію Rakuten, вводити нові функції, щоб утримати клієнтів. І багато з них є абсолютно унікальними для месенджерів!


Новинки від компанії

Як повідомив Сергій Самородов, глава департаменту Вайбер з продажів, в своєму інтерв’ю, зараз фірма намагається зробити месенджер свого роду універсальної майданчиком. Щось подібне вже провернула в Китаї така компанія, як WeChat. Люди за допомогою її додатку не тільки переписуються і читають новини, а й працюють, роблять покупки, замовляють послуги. Месенджери більш зручні та швидкі, ніж соціальні мережі, і здатні виконувати всі ці функції набагато ефективніше.

viber

Компанія Viber вже розробляє спеціальних чат-ботів, які дозволять вам здійснювати покупки через додаток. Від вас буде потрібно тільки додати відповідного бота в контакти і задати йому пошукові параметри. Щось подібне вже тестується в Росії, США, європейських країнах. Там клієнти вже можуть шукати і обговорювати найрізноманітніші товари, наприклад, електроніку або ювелірку. Наступним кроком очікується зробити можливість замовляти через Вайбер таксі, купувати квитки на потяги чи літаки.

Очікується, що українські клієнти отримають всі ці можливості вже в 2020 році. Більше не потрібно встановлювати купу всіляких додатків, які забивають пам’ять телефону і сильно садять акумулятор. Ви зможете отримати доступ до будь-яких послуг і товарів через самий звичайний месенджер, з будь-якої точки, де є інтернет. Подібна особливість остаточно закріпить лідуюче положення Viber серед месенджерів. Користь для простих людей, крім зручності, буде також в тому, що рекламуватися через безкоштовний месенджер можуть будь-які компанії, включаючи молоді. Це посилить конкуренцію між ними, завдяки чому фірми змушені будуть робити своїм потенційним клієнтам більше вигідних пропозицій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button