Новини

Новий стільниковий оператор пропонує найкращий тариф на ринку

Останнім часом мобільний ринок України лихоманить. У двох операторів «великої трійки» змінюється керівництво, і їхня доля зараз під питанням. Тим часом нові оператори вже, здається, готуються зайняти їх місце. Головний серед таких новачків – Lycamobile, міжнародна віртуальна компанія, яка прийшла в нашу країну порівняно недавно. І вона пропонує абонентам абсолютно карколомні тарифи, які не мають ніяких аналогів на ринку!


Тарифний план, з яким можна підкорити ринок

Lycamobile захоплює український ринок мобільного зв’язку, використовуючи цілий ряд вигідних пропозицій. Особливо цікавий один з його тарифних планів, що викликав справжній ажіотаж. Кількість нових абонентів зростає в геометричній прогресії. Чому? Давайте ж подивимося. Що пропонує новим абонентам цей тарифний план?

  • Безлімітні розмови в мережі Lycamobile.
  • Вісімсот п’ятдесят хвилин на розмови з абонентами будь-яких інших операторів, а також з користувачами стаціонарних телефонів.
  • Пакет в 100 СМС на всі без винятку українські номери.
  • Дванадцять гігабайт 4G \ 3G-інтернету.
  • Сорок хвилин дзвінків абонентам Lycamobile за кордоном – це в двадцять сім країн, де існує оператор.

Абонплата в тарифному плані становить всього вісімдесят гривень на місяць. Це безпрецедентно вигідна пропозиція, що не має рівних в нашій країні. Аналогічні пропозиції – майже три безліміти! – від інших операторів починаються в районі 120-150 гривень мінімум. Так що ажіотаж навколо нового постачальника послуг мобільного зв’язку цілком собі зрозумілий. Таке він викликав в кожній країні, куди приходив.

Lycamobile

Як підключити тарифний план «Всі в одному М» від Lycamobile

Оскільки Lycamobile – віртуальний оператор, вам не потрібно шукати будь-якої спеціалізований магазин або довірятися сумнівній компетентності промоутерів. Ви можете просто замовити бажану сім-карту через інтернет на офіційному сайті оператора. Вона прийде вам протягом декількох днів, повністю готова до використання.

Якщо ж ви вже користуєтеся послугами оператора Lycamolbile, то можете просто перейти на «Все в одному М» з вашого поточного тарифного плану. Досить ввести комбінацію *139*1055 #. Також можна відправити безкоштовне СМС з кодом 1055 на службовий номер 3535. Переконайтеся, що у вас є на рахунку вісімдесят гривень, щоб оплатити пакет послуг.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button