Новини

Стався другий випадок самозагорання смартфону Xiaomi

Для власників смартфонів Xiaomi настала чорна смуга. Не всіх, правда, а тільки тих, хто користується моделями Redmi Note 7. Десять днів тому ми писали про те, як у індійського користувача згорів Redmi Note 7S , якому ледь виповнився місяць, а зараз новина аналогічного змісту прийшла з Китаю.


Сон Юйцзе (Song Yujie), який проживає в місті Чжоукоу (Zhoukou) провінції Хенань, повідомив про те, що Redmi Note 7 Pro, куплений приблизно три місяці тому для його батька, мимовільно загорівся і згорів. Можна сказати, самознищилася. Причому зробив це настільки добре, що впізнати в обвуглених залишках саме Redmi Note 7 Pro майже неможливо.

Як повідомляється, інцидент стався, коли смартфон лежав на ковдрі і програвав відео. Батько Сона Юйцзе на якийсь момент заснув, а прокинувся від запаху гару – пристрій вже був в вогні. При цьому апарат не перебував на зарядці і важких додатків на ньому теж запущено не було, так що умови, в яких сталася пожежа, не можна назвати нестерпними чи виключними.

Відповідь співробітника служби післяпродажного обслуговування Xiaomi, що розглядав цей випадок, можна коротко охарактеризувати так: це не наша проблема. Більш точне формулювання – «проблема не пов’язана з якістю мобільного телефону». Це означає, що смартфон виявився охоплений полум’ям через зовнішні причини (що, само по собі, дивно, так як крім Redmi Note 7 Pro і, власне, самої ковдри, ніяке майно не постраждало) і, отже, випадок не є гарантійним. Приблизно таку ж офіційну відповідь було отримана і з приводу минулого випадку загоряння. Очевидно, що в компанії просто не хочуть приймати відповідальність за дефекти свого товару, знаходячи для цього найрізноманітніші відмовки. Хоча тенденція, безумовно, насторожує.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button