Новини

Xiaomi Mi 9: 5G версія з 12 Гб оперативної пам’яті сертифікована

Мережеві джерела повідомляють про те, що китайська компанія Xiaomi незабаром може представити продуктивний смартфон Mi 9 5G. Апарат був помічений на сайті Китайського центру сертифікації телекомунікаційного обладнання (TENAA), що може означати його швидку появу на ринку.

З огляду на істотний прирост швидкості при використанні технології 5G користувачам буде потрібно більше дискового простору для зберігання інформації. Згідно з наявними даними, новий смартфон Xiaomi отримає 12 Гбайт оперативної пам’яті, а також вбудований накопичувач ємністю 512 Гбайт. Судячи з усього, інших відмінностей від оригінальної версії Xiaomi Mi 9 не буде.

Зовнішній вигляд пристрою багато в чому схожий на стандартну модель. Задіяний 6,39-дюймовий дисплей, який підтримує роздільну здатність 2340 × 1080 пікселів і має каплевідний виріз для фронтальної камери. На тильній стороні корпусу розміщується основна камера, сформована з трьох сенсорів.

Xiaomi Mi 9 5G
Xiaomi Mi 9 5G

Смартфон Xiaomi Mi 9 5G отримав флагманський 8-ядерний чіп Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Функціонування в мережах зв’язку п’ятого покоління забезпечує модем Snapdragon X50. Як джерело живлення задіяна акумуляторна батарея ємністю 4000 мА · год з підтримкою швидкої зарядки 45 Вт.

У повідомленні також йдеться, що Xiaomi Mi 9 5G стане найдоступнішим 5G-смартфоном на ринку. В даний час найбільш дешевим 5G-смартфоном є апарат Vivo iQOO Pro 5G, роздрібна вартість якого знаходиться в районі $ 535.    


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button