Новини

Lifecell запустив унікальний тариф з можливістю налаштування

Обговорення
lifecell

Жителі нашої країни, які активно користуються послугами мобільного зв’язку, вже давно звикли до важкого вибору. Є тарифні плани, які включають в себе безліч послуг, але при цьому коштують дорого. Є – навпаки, дешеві пропозиції, але дзвінків та інтернету в них мало. Більшість людей вважає за краще користуватися «середніми» тарифними планами. Зазвичай вони містять непоганий пакет послуг, але чогось все одно не вистачає, і доводиться вибирати, що ж вам потрібніше. Знайомо? Дратує? Тоді новий тарифний план від компанії Lifecell – саме те, що вам необхідно!


Зберіть свій тарифний план

Тарифи із «модульною» системою, які дозволяють зібрати свій власний пакет послуг, як мозаїку, давно вже стали популярними в цивілізованих країнах. До нас вони прийшли тільки зараз, і саме тому пропозицію від Lifecell справило ефект вибуху бомби. Що ж оператор дозволяє вам вибрати?

  • Повний безліміт дзвінків всередині мережі
  • Пакети по 100 хвилин на різних інших операторів
  • Десять або більше гігабайт інтернету
  • Окрема тарифікація самих різних сайтів. Це можуть бути соціальні мережі, месенджери, чати, відеоресурси, новинні сайти. На них буде діяти безліміт.
  • Гігабайти в Lifebox – хмарному сховищі від оператора.
  • І ряд інших послуг, які зустрічалися в різних тарифах від оператора Lifecell.

Ви можете вибрати будь-яку кількість будь-яких послуг з даного списку. При цьому слід пам’ятати, що чим більше послуг ви берете, тим вам вигідніше. Справа в тому, що розмір місячної абонентської плати залежить від тієї чи іншої послуги: у кожної з них є своя ціна. При цьому в складі пакету вона знижується на 40-50%, і послуга, яка сама по собі коштувала 75 гривень, обійдеться вам в якихось 40. Неймовірно зручна фішка, яка дозволяє вам економити, сплачуючи лише за те, чим ви насправді користуєтеся!

Тарифний план «Хендмейд»: як його підключити

Для початку ви можете скористатися калькулятором на офіційному сайті оператора Lifecell. У розділі, присвяченому тарифному плану «Хендмейд», ви можете підрахувати приблизну схему свого пакета послуг. Там же можна буде побачити, в яку суму він вам обійдеться.

Щоб перейти на тарифний план «Хендмейд», зверніться до свого оператора. Ви можете підключати і відключати пакети на свій розсуд, використовуючи керувальні команди. Їх список повинен прийти вам в СМС-повідомленні, або ж ви можете самі подивитися його на сайті Lifecell.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell запустил уникальный тариф с ручной настройкой

В минуле

Киевстар полностью перешел под российское руководство

В майбутнє

Також буде цікаво