Новини

Стало відомо, що буде з абонентами Vodafone після продажу

Новина про продаж Vodafone, одного з найбільших операторів мобільного зв’язку в нашій країні, пролунала як грім серед ясного неба. Поширилися найнеймовірніші чутки. Наприклад, про те, що всі тарифні плани буде переглянуто, звичайно, у бік сильного подорожчання. Або ж – що мобільний зв’язок у абонентів компанії пропаде взагалі. Тим, хто вже встиг злякатися як слід, можна зітхнути з полегшенням. Все буде не так жахливо.


Що чекає на абонентів Водафон в Україні

Згідно інсайдерській інформації, головний відділ Vodafone, розташований в Великобританії, вже повним ходом веде переговори з покупцем української філії – компанією NEQSOL Holding з Азербайджану. Питання про те, щоб знімати бренд з ринку нашої країни, навіть не стоїть. Не потрібно викидати сім-карти або міняти їх. Ви, як і раніше, зможете користуватися послугами оператора.

Старший менеджер з корпоративних комунікацій британського відділу Vodafone, Ізабель Бредшоу, виступила з офіційним зверненням до журналістів. Вона підтвердила, що компанія веде переговори з азербайджанськими покупцями. І хоча будь-яких конкретних відомостей від неї не надійшло, деякі деталі вже відомі.

Так, Бредшоу та інші працівники прес-служб Vodafone і NEQSOL Holding повідомляють, що ніяких змін рядові українські користувачі не помітять. Швидше за все, не відбудеться навіть перейменування оператора. Послуги як і раніше будуть здійснюватися під брендом «Водафон». Всі юридичні зобов’язання також залишаються в силі.

Про тарифні плани поки що нічого не відомо, але навряд чи азербайджанці будуть сильно підвищувати вартість тарифів. Для них це може спричинити втрату клієнтів і фінансові втрати. Швидше за все, слід, навпаки, очікувати нових, більш вигідних, пропозицій для клієнтів. Також є надія, що новий власник поліпшить якість покриття і швидкість мобільного інтернету. Те й інше залишає бажати кращого в цілому ряді регіонів нашої країни.

Згідно зі статистикою, за третій квартал 2019 року, напередодні продажу, компанія Vodafone Україна заробила 4,3 млрд гривень. У неї приблизно 19,8 мільйонів абонентів – це друга за розміром мережа в нашій країні, яка поступається тільки Київстару. Сума, за яку український оператор був проданий азербайджанцям, склала 734 мільйона доларів.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button