Новини

Новий стільниковий оператор запустив тариф з неймовірною кількістю хвилин

Оператор мобільного зв’язку Lycamobile з’явився на українському ринку мобільного зв’язку порівняно недавно, але вже зміг завоювати величезну популярність. Вся справа в неймовірно вигідних тарифних планах, які залишають далеко позаду всі інші пропозиції від інших операторів. Про один з них ми зараз і поговоримо.


Тариф, який потрібен всім

У Lycamobile кілька тарифних планів, але всіх їх поєднує одне – вони дуже вигідні і універсальні. Все тому, що «Лайк» – міжнародний оператор з оригінальною бізнес-моделлю. Він віртуальний, тобто компанія не витрачає гроші на оренду офісів і магазинів. Це і дозволяє їм буквально обвалювати ринок послуг мобільного зв’язку найдешевшими пропозиціями, які не мають аналогів. Як приклад можна привести найпопулярнішу з них, яка включає, крім безліміту на розмови в мережі Lycamobile, наступне:

  • Цілих вісімсот хвилин і 100 СМС на будь-які українські номери, включаючи інших операторів, а також стаціонарні.
  • Дванадцять гігабайт високошвидкісного інтернету.
  • Сорок хвилин міжнародних розмов на номери Lycamobile за кордоном.

Нескладно помітити, що вісімсот хвилин – це практично безліміт. Вичерпати їх дуже і дуже складно. Додавши сюди повний безліміт на дзвінки всередині мережі, а також величезний інтернет-пакет, ви отримуєте майже три безліміту – і все це за безпрецедентно низьку абонплату в вісімдесят гривень на місяць.

Як обзавестися тарифним планом «Все в одному М»

Щоб змінити свій тарифний план на «Все в одному М», тим, хто вже користується послугами оператора Lycamobile, достатньо відправити повідомлення з кодом 1055 на номер 3535. Повідомлення не тарифікується, але у вас має бути достатньо грошей на рахунку, щоб оплатити місячний пакет послуг. Можна також ввести комбінацію * 139 * 1055 # і клавіша виклику. Після цього дотримуйтесь інструкцій оператора.

Якщо ви поки що не набули собі заповітну сім-карту нового міжнародного оператора, то вихід тарифу «Все в одному М» – відмінний привід, щоб нею обзавестися. Замовте потрібну вам картку на сайті Lycamobile. Вона прийде вам протягом декількох днів – вже активована і готова до використання.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button