Новини

Lifecell запустив наддешевий тарифний план

Сьогодні в Україні дуже багато мобільних тарифів, орієнтованих на тих, хто активно користується інтернетом. Є серед них як дешеві, так і досить дорогі – зазвичай це ті, що пропонують повний або частковий безліміт. Встановилася навіть своєрідна «ієрархія» – так, Vodafone зазвичай пропонує дешевий, але досить повільний інтернет, а Київстар – навпаки. Що ж до Lifecell, то цей оператор великої трійки аж до недавнього часу був десь посередині. Але нещодавно він зробив справжній «хід конем», повністю міняє ситуацію.

Унікальна пропозиція від Lifecell

Детально вивчивши ринок, експерти Lifecell змогли встановити, що саме потрібно українцям найбільше. Потім вони ризикнули, встановивши рекордно низьку ціну – всього двадцять гривень за місяць. Що можна отримати за такі гроші? Як виявилося, дуже багато:

  • Повний безліміт на номери оператора Lifecell по всій Україні
  • 100 хвилин дзвінків на номери інших українських операторів мобільного зв’язку
  • Десять гігабайт високошвидкісного інтернету на місяць
  • Безліміт на найпопулярніші сервіси – Instagram, Facebook, Twitter.

На перший погляд, виглядає занадто добре, щоб бути правдою, чи не так? Однак ті щасливці, які вже скористалися небачено щедрою пропозицією від «Лайф», підтверджують: в цьому тарифі дійсно немає ніяких підводних каменів! Більш того, компанія Lifecell абсолютно чесна зі своїми абонентами. Протягом 2020 року тарифні плани переглядатися не будуть, тобто вас не переведуть на більш дорогу абонплату.

Де пропозиція дійсна і як її підключити

Мабуть, єдиний мінус тарифу «Залізна двадцятка» – він регіональний. Пропозиція дійсна в тридцяти двох містах нашої країни. Це Ужгород, Мукачево, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Тернопіль, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Краматорськ, Слов’янськ, Суми і ще кілька населених пунктів. Повний список можна подивитися на офіційному сайті Lifecell.

Якщо ваш населений пункт потрапляє в цей список, ніяких проблем виникнути не повинно. Завітайте до найближчого центру обслуговування клієнтів компанії Lifecell і скажіть, що ви бажаєте підключити тарифний план «Залізна двадцятка». Фахівці з радістю допоможуть вам, і ви станете щасливим власником самого вигідного за рік, що минає пакету мобільних послуг.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button