Новини

Vodafone запустил “щедрий” тариф за доступною ціною

Одним з найбільших операторів зв’язку в Україні є Vodafone, він робить все можливе заради того, щоб як можна більш широке коло людей використовував послуги, які він надає. Дана телекомунікаційна компанія активно нарощує чисельність своїх власних клієнтів усіма доступними засобами і методами, і саме тому виявився запущений щедрий тарифний план за доступною ціною. В рамках такого клієнт отримує цілу масу можливостей, які можна витрачати на будь-які цілі та потреби. Це не тимчасова акція, а постійна пропозиція, скористатися якою без зайвих складнощів можуть абсолютно всі бажаючі. Працює тариф по всій країні без роумінгу.

За рахунок відсутності внутрішнього роумінгу можна переміщатися по всіх областях України, завжди маючи можливості без обмежень і доплат використовувати всі включені в тариф можливості. Таким зараз можуть похвалитися далеко не всі тарифні плани, тому така особливість, поза сумнівами, є надзвичайно корисною. В рамках нового тарифу клієнт телекомунікаційної компанії отримує щомісяця необмежену кількість мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона здатна досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Такої пропускної здатності, поза будь-яких сумнівів, виявиться достатньо для будь-яких цілей і потреб, тим більше що витрачати трафік можна на завантаження торрентів, перегляд фільмів, відвідування веб-сайтів, оновлення додатків, а також, крім того, багато іншого.

Vodafone

В рамках запущеного тарифного плану, крім пакета мобільного інтернету, клієнт телекомунікаційної компанії отримує 300 хвилин дзвінків, які можна здійснювати на будь-які номери по всій країні без будь-яких винятків та доплат, а це, поза будь-яких сумнівів, вкрай великий і значимий плюс для тих, хто любить активно використовувати такий вид зв’язку, попит на який з кожним роком скорочується із-за підвищення затребуваності мобільного інтернету. Використовувати новий тариф дозволено в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках, а також в будь-яких інших гаджетах, здатних підключатися до мережі телекомунікаційної компанії Vodafone.

Vodafone

Платити за все це задоволення потрібно по 75 гривень на місяць, тобто обходиться тарифний план в дуже скромну суму грошей, розмір якої здатний приємно порадувати всіх абонентів. Віддавати так мало потрібно буде завжди, тобто в майбутньому розцінки не зростуть, принаймні ніяких причин для цього немає. Все це пропонує тарифний план «Vodafone SuperNet Turbo», а доступний він на таких вигідних і привабливих умовах у багатьох регіонах України, а в деяких областях навіть діють спеціальні, ще більш вигідні умови, про які потрібно уточнювати у оператора.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button