Новини

Xiaomi Mi Band 5: що робить цей браслет обов’язковим для покупки

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Сучасні фітнес-трекери – це аксесуари, що абсолютно необхідні для будь-кого, хто стежить за своїм здоров’ям. Їхній функціонал розширюється щороку, а вже в 2020 році виходить така приємна новинка, як Xiaomi Mi Band 5. Експерти вважають, що цей трекер стане кращим у своєму класі. Чому ж вони так в цьому впевнені?


Оснащення нового фітнес-трекера

Як і всі фітнес-трекери, новий аксесуар Xiaomi Mi Band 5 буде обладнаний датчиками, які стежать за вашою фізичною активністю, а також за режимом сну. Всі ці датчики – найновіші і найточніші. Ви зможете дізнатися, скільки кілометрів за сьогодні пройшли, скільки втратили калорій, скільки ви спали і скільки часу довелося на різні фази сну. Це – найважливіша інформація для людей, які відповідально ставляться до свого здоров’я.

З’являться в браслеті Xiaomi Mi Band 5 й інші датчики. Так, перший з них визначатиме рівень води в організмі, а другий – рівень стресу, який ви відчуваєте. На основі цієї інформації вам будуть даватися корисні поради, наприклад, що потрібно випити більше води, або, навпаки, втратити її під час доброї пробіжки. Якщо рівень стресу виявиться занадто високим, вам можуть запропонувати виконати вправи для зниження рівня тривоги.

Найважливіша особливість браслета

Все, про що ми розповіли в попередньому розділі – це дуже добре, але все-таки не ново. Таке обладнання є у багатьох фітнес-трекерів. Однак є один, абсолютно революційний модуль, який не має ніяких аналогів на ринку. Це – модуль ЕКГ, справжній подарунок для всіх, хто турбується про своє серце. Зараз схожа можливість є у різних смарт-годинників Apple Watch Series 5, але вона дуже слабенька і примітивна в порівнянні з тим, що пропонує Xiaomi Mi Band 5.

Зрозуміло, це не означає, що лікарі виявляться не при справах – штучний інтелект може тільки дати загальні рекомендації. Однак ж він може попередити вас, коли потрібно звернути увагу на своє здоров’я, а також зберегти архів вимірювань для фахівців. За зняття ЕКГ буде відповідати окрема кнопка, після натискання якої смарт-годинник перейдуть у відповідний режим. Через хвилину вони завібрують, давши вам знати, що всі показники зняті. Подивитися результати і почитати рекомендації фахівців ви зможете в додатку Mi Fit або ж Mi Health на будь-якому сучасному смартфоні. Ці додатки, можливо, будуть йти в комплекті зі смарт-годинниками, або ж встановлюватися окремо на смартфон, який ви з ними синхронізуєте.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5: что делает этот браслет обязательным для покупки

В минуле

Lifecell запустил сверхдешевый тарифный план

В майбутнє

Також буде цікаво