Новини

Vodafone запустив бюджетний тарифний план з двома безлімітами

Серед операторів «великої трійки» саме Vodafone виділяється дешевими тарифами, які, тим не менш, пропонують досить широкий спектр послуг. Також компанія любить регіональні тарифи, за допомогою яких регулює попит на свої стартові пакети в різних областях нашої країни. Нещодавно червоно-білий постачальник мобільних послуг випустив нову пропозицію для жителів обраних регіонів. Що ж це за пропозицію, і які області під нього підпадають?

Два безліміти за бюджетну ціну

Головною фішкою нового тарифного плану від Vodafone стало те, що він включає в себе два популярних безліміту за шалено низьку ціну. Сплачуючи якихось сорок п’ять гривень на місяць, ви отримуєте:

  • Безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна – вже звична деталь будь-якого поважаючого себе тарифного плану.
  • Безліміт на текст і картинки в усіх основних месенджерах. Це Viber, WhatsApp, Telegram, Skype.
  • Сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші оператори України.
  • Тридцять хвилин на дзвінки за кордон
  • П’ятсот мегабайт інтернету

На перший погляд, інтернету замало, однак не варто так вже відразу відбраковувати цей тариф. По-перше, він безпрецедентно дешевий, по-друге, обмінюватися повідомленнями і сидіти в чатах можна скільки завгодно. Це вже само по собі величезну перевагу. На більшості інших «халявних» тарифів ви отримуєте тільки розмови всередині мережі, а Інтернету дуже мало або немає взагалі. Так що, якщо ви купуєте, наприклад, сім-карту для підлітка, або ж вам не особливо потрібні гігабайти мобільного інтернету – це варіант спеціально для вас. Саме так, без сумніву, міркують безліч людей, які вже придбали цей пакет.

Де дійсна пропозиція від Водафон

Тарифний план Vodafone Family діє на всій території Львівської, Рівненської, Черкаської, Вінницької, Житомирської, Тернопільської областей, в місті Кривий Ріг і в деяких регіонах інших областей нашої країни. Детальну інформацію про зону дії тарифу можна подивитися на офіційному сайті оператора.

Для того, щоб підключитися, потрібно придбати новий пакет, поповнити рахунок на суму від 45 гривень і зателефонувати за безкоштовним номером 111. Вам відповість автовідповідач, який повідомить, що активація тарифного плану Vodafone Family пройшла успішно. Після цього можете сміливо користуватися новим бюджетним тарифним планом!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button