Новини

Київстар запустив доступний тариф одразу з двома безлімітами

Компанія «Київстар» реклами не потребує абсолютно. Це – найбільший оператор в Україні, що давно і міцно закріпився на ринку мобільного зв’язку. Його послуги відомі своєю високою якістю, доступністю на території всієї нашої країни, але при цьому –  і досить високими розцінками. Проте,  тиск з боку конкурентів з їх бюджетними тарифами змусило і «Київстар» зробити воістину королівський подарунок для своїх абонентів. У чому ж він полягає? Що ж, давайте розберемося і все з’ясуємо!

Як виглядає бюджетний тариф від Київстару

Головна відмінність нового тарифного плану від тих, якими вже користуються абоненти Київстар – він поєднує кілька безлімітів за досить низьку ціну. Вона все ще немаленька за мірками економ-класу, але і переваги пропонує значні. Справді, як ви думаєте, скільки у інших операторів може коштувати тариф, який включає в себе:

  • Повний безліміт на дзвінки всередині мережі
  • Безлімітний 4G \ 3G інтернет
  • 100 хвилин на дзвінки абонентам інших операторів і користувачам стаціонарних номерів
  • Цілий ряд додаткових послуг від найбільшого і найнадійнішого оператора мобільного зв’язку в Україні?

А тепер правильна відповідь – він коштує всього сімдесят п’ять гривень на місяць. Так, дійсно, легко помітити, що у інших операторів є тарифні плани за сорок і п’ятдесят. Але вони надають абсолютно смішні пакети послуг. Кому в сучасному світі вистачить гігабайти Інтернету в місяць? Це було нормально хіба що на початку нульових, в епоху, коли всі сайти були виключно текстовими. Сьогодні ви вичерпаєте цей гігабайт максимум за пару днів. А Київстар за трохи більшу суму пропонує безліміт.

Як скористатися вигідною пропозицією

Тарифний план «Дайте ще!» діє не на всій території України, список міст можна подивитись на офіційному сайті компанії. Пропозиція безпрецедентно щедра, і багато людей вже поспішають скористатися ним.

Абонентам Київстару, щоб перейти на «Дайте ще!», не потрібно ніяких «танців з бубном», їм досить просто подзвонити за номером 477 * 1 і слідувати вказівкам, які дасть їм оператор. Решта можуть придбати стартовий пакет в будь-якій точці, яка їх продає.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button