Новини

Windows 11 – коли можна буде встановити на свій ПК

Windows 10 уже кілька років встановлена на більшості домашніх комп’ютерів, і більшість користувачів вже звикла до неї. Однак вона не позбавлена ​​і серйозних недоліків. Наприклад, якщо некоректно встановлюється якийсь один драйвер, глючити буде вся система. Виникають і проблеми з сумісністю, і вразливості в захисті – словом, десята «вінда» стрімко старіє. Коли ж їй прийде заміна, і, головне, якою вона буде?

Що відомо про Windows 11

Головне, що буде хорошого в новій «Винді» – то, що вона буде однаковим чином сумісна як з PWA і UWP, так і зі старим Win32. Для простого користувача це означає, що ніяких проблем зі старими програмами та іграми виникнути не повинно – все, що працювало під «десяткою», буде нормально працювати і під «одинадцяткою».

Інтерфейс знову перероблять. Знову змінять меню «Пуск» (скільки вже можна?), поліпшать систему безпеки. Також обіцяють ввести однаковий вигляд елементів меню і різних додатків, підвищити продуктивність і автономність. Словом, якщо вірити обіцянкам, то нас чекає не інакше як нова «сімка», а то й новий великий ХР (пам’ятаєте цю цар-систему?) Що з цього реально вийде, сказати поки що складно.

Анонс одинадцятій версії Windows має відбутися найближчим часом. Після цього, в рамках програми Windows Insider, ви зможете закачати собі бета-версію операційної системи. Як вона буде працювати – поки, звісно, невідомо. Однак же, якщо у неї і виявляться якісь серйозні недоліки, то можна сподіватися, що до фінальної версії їх виправлять. Що ж до тієї найстабільнішою релізної версії, то вона, як вважають експерти, буде готова приблизно до середини 2020 року. Які обіцянки будуть виконані – покаже майбутнє, а ми будемо просто сподіватися на краще.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button