Новини

Vodafone запустив бюджетний тариф з безлімітним інтернетом і 300 хвилинами розмов

Vodafone – це компанія, яка відома, крім усього іншого, своїми  дешевими тарифами. Вона свого часу запустила один з перших майже безлімітних тарифів мобільного інтернету в Україні – старий «Vodafone Анлім». Сьогодні цей оператор, один з найбільших в нашій країні, увірвався на ринок з новим тарифним планом, який поєднує дві традиційно сильних сторони компанії. Він дуже дешевий, а також включає в себе безлімітний інтернет!

Умовний безліміт і море розмов

Абонплата становить сімдесят п’ять гривень на місяць – цілком нормальні гроші для тарифного плану середньої цінової категорії. Зазвичай такі пропозиції включають безліміт на розмови в мережі і певний пакет для користування Інтернетом. Що ж пропонує Vodafone?

  • Умовно-безлімітний Інтернет (чому умовно, пояснимо нижче).
  • Традиційний безліміт всередині мережі.
  • Триста хвилин на розмови з абонентами інших операторів.
  • Додаткові пакети послуг. Так, можна за додаткових три гривні в день підключити безлімітні розмови з одним російським чи польським номером, або ж за п’ять гривень – пакет з десяти хвилин розмов на будь-які закордонні номери.

Трохи про інтернет. За традицією Vodafone, він «умовно-безлімітний». В даному випадку це означає, що вам дається три гігабайти високошвидкісного інтернету в день, або 84 Гб в місяць. На відміну від інших операторів, у яких після вичерпання пакетних гігабайтів пропадає інтернет, у Водафона все трохи зручніше. Якщо ви вийдете за рамки, у вас просто впаде швидкість.

Інші особливості тарифу

Придбати бажану сім-карту з тарифним планом Vodafone SuperNet Turbo можна в будь-якому магазині оператора. Там же вас можуть перевести на цей тарифний план, якщо ви вже користуєтеся послугами Водафон. Заодно фахівці проконсультують вас з приводу регіональних пропозицій. Тариф дійсний по всій Україні, але в деяких областях є додаткові, часом дуже цікаві, акції для нових абонентів.

Якщо ваш пакет послуг закінчився, і вам терміново необхідно придбати новий, просто введіть * 101 * 444 # і кнопку «Виклик». Навіть після замовлення двох пакетів за місяць, ви заплатите менше, ніж вимагають інші оператори в своїх аналогічних тарифних планах. Водафон – все ще король низьких цін, і новий його тариф це підтверджує. Поспішайте скористатися цією прекрасною пропозицією!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button