Інші операториНовини

Новий мобільний оператор пропонує 800 хвилин розмов і 12 Гб інтернету в дешевому тарифі

Ні для кого не секрет, що на ринку мобільних послуг нашої країни спостерігається деякий застій. Три найбільших оператора давно вже розділили між собою ринок, і зараз нічого радикально нового практично не випускають. На щастя, є ті, кому під силу порушити цей застій. Молоді оператори здійснюють справжні прориви, пропонуючи тарифи, які не мають рівних в нашій країні.


Як отримати кращий тарифний план із доступних в Україні?

Що ж потрібно, щоб ваша нова пропозиція буквально порвала ринок, прогримівши як грім серед ясного неба у застійній атмосфері однакових тарифів від операторів «великої трійки»? Що ж, достатньо надати вашим клієнтам наступний набір послуг:

  • Повний безліміт на будь-які розмови в мережі вашого оператора по Україні.
  • Цілих 800 хвилин і 100 СМС на будь-які українські номери. Пакетні хвилини поширюються в тому числі на стаціонарні телефони.
  • Дванадцять гігабайт 4G \ 3G інтернету для активних користувачів світової мережі.
  • Сорок хвилин на міжнародні розмови з двадцятьма сімома країнами.

Заплатити за такий ідеальний тариф доведеться всього лише вісімдесят гривень. Що робить його ще більш вигідним, так це той факт, що оплата рахується за місяць, а не за чотири тижні, як у інших операторів. Також, на відміну від акційних пропозицій провайдерів «великої трійки», цей тариф діє на всій території нашої країни.

Оператор

Як перейти на «Все в одному М»?

Якщо ви вже користуєтеся послугами оператора Lycamobile, то просто введіть комбінацію * 139 * 1055 #, або відправте СМС з кодом 1055 на номер 3535. Після того, як система зареєструє вашу заявку, вам почнуть надходити інструкції по підключенню. Дотримуйтесь їм, і ніяких проблем у вас виникнути не повинно.

У разі, якщо поки що у вас немає заповітної сім-карти «Лайку», то це відмінний привід нею обзавестися. Оскільки власних магазинів у Lycamobile немає, то вам достатньо просто зареєструватися на сайті компанії. Це дасть вам доступ не тільки до найвигідніших тарифів у нашій країні, але й до новітніх, проривних технологій, які вводить в Україні саме цей оператор. «Лайк» – оператор світового рівня, який підкорив вже майже три десятка країн, а зараз він готовий захопити і український ринок. Поспішайте і ви стати їх клієнтом!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button