Новини

Київстар безкоштовно змінює старі телефони на нові

Аукціон небаченої щедрості триває, оператори останнім часом буквально балують користувачів пропозиціями. Але Київстар, напевно, пішов далі за всіх інших. Цей оператор заявляє, що буде безкоштовно міняти старі телефони на більш нові. Чи означає це, що ви зможете здати свою допотопну «Моторолу», а натомість отримати Айфон останньої моделі? Що ж, давайте розбиратися, чи дійсно Київстару нікуди дівати нові телефони, або ж у оператора є якийсь свій розрахунок.


Умови неймовірно щедрою акції

Перше, що вимагається від вас, це прийти в сертифікований магазин Київстару з паспортом та ідентифікаційним кодом, а також, звісно, з телефоном, який хочете обміняти. Йому повинно бути не більше шести років – «моторола» з минулого десятиліття нікому не потрібна. Після цього настає найприємніша частина – ви обираєте той 4G-смартфон, що найбільше подобається вам. І, як водиться, безкоштовно вам його ніхто не дає.

Замість цього фахівці компанії оцінять ваш телефон. Потім сума, на яку він буде оцінений, віднімається з вартості смартфона, який ви хочете. Сума підвищується, якщо разом з телефоном ви принесете коробку, навушники і зарядний пристрій. Так що спробуйте знайти всі необхідні аксесуари!

Київстар магазин

Багато українців вже скористалися такою безпрецедентною послугою. Київстар оцінює старі телефони досить дорого. Так що якщо ви хочете оновити смартфон, то для вас це буде вигідною можливістю заощадити гроші на покупку нового телефону.

Після того, як ви виберете телефон, потрібно буде підписати договір обміну. Саме для цього і потрібно брати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Також ваш телефон буде перевірений на наявність поломок і інші можливі «підводні камені» – компанія повинна вам довіряти. Це робиться для захисту від шахрайства, а також на випадок, якщо хтось вирішить продати оператору крадений телефон.

Київстар

Приблизну вартість телефону можна оцінити, навіть не приходячи в сертифікований магазин оператора. На сайті Київстару працює онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна оцінити вартість смартфона, що є у вас в наявності, а потім порівняти з розцінками на той телефон, який ви собі хочете. Так чи інакше, якщо у вас десь залежалися старі мобільники, яким, проте, менше шести років – поспішіть обміняти їх на нові пристрої якомога швидше!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button