Новини

Xiaomi Mi Watch вразив своєю живучістю

Обговорення
Xiaomi Mi Watch

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch, як виявилося, працює під управлінням Wear OS, нехай і з використанням спеціальної версії оболонки MIUI.


Серцем годинника також служить типова для сучасних моделей з Wear OS однокристальна система Snapdragon Wear 3100. Тому офіційно заявлена ​​автономність, рівна 36 годинам, нехай і не радує, але є цілком очікуваним значенням.

Правда, якщо не згадувати, що у годинника Xiaomi величезний за мірками класу акумулятор ємністю 570 мА · год. І схоже, він все-таки робить Mi Watch більш автономними, ніж більшість інших годинників з Wear OS.

Xiaomi Mi Watch

Медіадиректор Xiaomi в мережі Weibo опублікував скріншот, згідно з яким його годинник Mi Watch пропрацював вже 57 годин і зберіг при цьому 10% заряду акумулятора. Тобто сумарно автономність повинна перевищувати 60 годин. А для повноцінного розумного годинника це вже досить непогано, нехай і пристрої Samsung показують кращі результати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sony PlayStation 5 точно порадует покупателей

В минуле

Київстар безкоштовно змінює старі телефони на нові

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.