Huawei P Smart 2019
Обговорення

Глобальна версія оболонки EMUI 10 вже стала доступна для серій Huawei P30, Mate 20 і Nova 5T в різних регіонах.


Тепер компанія Huawei почала поширювати стабільну версію EMUI 10 на свіжій операційній системі Android 10 для недорогого смартфона Huawei P Smart 2019 в Європі. Незабаром очікується поява оновлення і в інших регіонах.

На Huawei P Smart 2019 приходить прошивка EMUI версії 10.0.0.134. Важить вона чимало – 3 ГБ. Перед оновленням рекомендується зробити резервну копію інформації з смартфона і перевірити, що на ньому встановлена ​​остання версія програми HiCare.

Що нового?

Прошивка EMUI 10 приносить всі нововведення Android 10 і значні зміни призначеного для користувача інтерфейсу – новий дизайн в «журнальному» стилі з заголовками і колонками, а також повноекранну жестову систему управління. На «завжди включеному» екрані можна налаштовувати колірні схеми, додалися нові віджети. З EMUI 10 користувач може одночасно працювати на смартфоні і ноутбуці за допомогою клавіатури і миші.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy A91 – доступний флагман на фото та відео

В минуле

Киестар предлагает возможность не платить за телефон два месяца

В майбутнє

Також буде цікаво