Huami Amazfit Smart Sports Watch 3
Обговорення

27 серпня Huami представила свій новий розумний спортивний годинник Amazfit Smart Sports Watch 3. Сьогодні відбулася перша блискавична розпродаж цього пристрою, який пропонуються за ціною близько 180 доларів.


Годинник виготовлений з нержавіючої сталі 316L і оснащений чорним силіконовим ремінцем. Також буде і титанова версія за 240 доларів. У цьому годиннику використовується трансфлективний дисплей JDI діагоналлю 1,34 дюйма розширенням 320 х 320 пікселів.

Huami Amazfit Smart Sports Watch 3 може працювати в двох режимах. У режимі максимальної продуктивності підвищується яскравість екрану і доступні всі функції, в тому числі відстеження 19 видів фізичної активності, але час автономної роботи становить близько 7 днів. У другому режимі присутні базові можливості і 11 видів фізичної активності, а також датчик частоти серцевих скорочень, перегляд повідомлень і оплата по NFC, при цьому час роботи без підзарядки збільшується до 2 тижнів.

Huami Amazfit Smart Sports Watch 3

Huami Amazfit Smart Sports Watch 3

Huami Amazfit Smart Sports Watch 3 оснащений 512 МБ оперативної пам’яті і 4 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, а також чотирма фізичними кнопками, які стають корисними в разі неактивного екрана через воду на екрані або в тих випадках, коли оточення не підтримує роботу з сенсорним екраном.

Huami Amazfit Smart Sports Watch 3 оснащений вбудованим чіпом Sony GNSS, який підтримує чотири різні системи супутникового позиціонування: GPS, ГЛОНАСС, Beidou і Galileo (одночасно можна вибрати три).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Ціна нових iPhone 11 приємно вразила покупців та експертів

В минуле

Як качати торренти на смартфоні правильно

В майбутнє

Також буде цікаво