Новини

Vodafone запустив доступний тариф із 150 хвилинами розмов

Один з найновіших трендів в мобільному зв’язку – тарифи, які включають в себе велику кількість хвилин для розмов, а також інтернет. Раніше такі пропозиції, звичайно, теж були, але відносилися до дорогих. За користування ними потрібно було платити дуже немаленькі суми, інші ж були більш економними, але діяли всього в декількох регіонах нашої країни.


Умови доступного тарифного плану

Що ж може запропонувати нам Vodafone в своєму новому тарифі? Давайте подивимось, і порівняємо з іншими планами від інших операторів «великої трійки». Отже, в цей сьогоднішня пропозиція входить:

  • Десять гігабайт мобільного інтернету місяці
  • Безлімітні соцмережі і чати
  • Безлімітні дзвінки в мережі Vodafone
  • Безлімітні дзвінки в Польщу на телефони T-Mobile
  • 30 хвилин розмов за кордон
  • 120 хвилин на інших операторів

Скільки ж необхідно заплатити за таке задоволення? Вже традиційно Vodafone виявляється одним з найдоступніших операторів України. Місячна вартість прекрасного тарифу становить всього дев’яносто гривень. На зекономлені гроші можна підключити що-небудь з додаткових послуг, наприклад, Insta Pass.

InstaPass – послуга для зірок Інстаграма і інших людей, які сидять в цій соціальній мережі. Ввівши комбінацію *310*1#, ви можете підключити її безкоштовно на три місяці. Після цього вартість становитиме 25 гривень на чотири тижні. Також користувачам, без сумніву, буде цікаво дізнатися про додатковий безліміт за кордон – на цілих три номери Польщі або Росії. Для підключення цієї послуги необхідно звернутися по телефону в сервісний центр Водафон.

Vodafone

Як підключити один з кращих тарифів

Якщо ви вже абонент Vodafone, то для того, щоб перейти на тарифний план Vodafone SuperNet Pro, потрібно ввести просту комбінацію * 444 * 222 #. Від вас вимагається лише мати на рахунку необхідні 90 гривень. У разі, якщо такої суми на рахунку немає, то включаться денні тарифи, які відрізняються для різних регіонів нашої країни.

Тим же, хто все ще не став абонентом Водафон, цей тариф – кращий привід придбати нарешті заповітну сім-карту. Зрештою, це в будь-якому випадку дуже вигідно, аналогічних пропозицій за таку ж смішну ціну годі й шукати на ринку нашої країни. Це розуміють практично всі, через що пакети з Vodafone SuperNet Pro змітають з прилавків, як гарячі пиріжки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button