Новини

Київстар запустив тариф, у якого немає аналогів в Україні

Оператори великої трійки не втомлюються дивувати. Нещодавно причиною справжнього ажіотажу став ніхто інший, як Київстар, який, мабуть, апріорі не потребує реклами. Компанія запустила абсолютно унікальний тариф, в якому передбачено все, і при цьому за порівняно невелику ціну. Що ж це за пропозиція, і як нею скористатись? Читайте далі!

Що нам пропонує Київстар?

Не секрет, що практично всі тарифи діляться на такі, що призначені для Інтернету, і для дзвінків. Хто колись працював продавцем-консультантом в цій сфері, той знає: в першу чергу, продаючи пакет, потрібно дізнатися, що саме більше цікавить клієнта. Є й пропозиції по типу «все включено», але вони зазвичай дуже дорогі. До якої ж категорії віднести новий план «Київстару»? Давайте подивимося. Він пропонує нам:

  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету в місяць.
  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Сто двадцять хвилин на українські номери, а також ряд іноземних – Італія, Польща, Росія, Чехія, Німеччина
  • Величезна кількість ресурсів, трафік на яких не тарифікується – ви можете переглядати їх без обмежень. Це Вікіпедія, абсолютно всі соціальні мережі, месенджери і сайти знайомств, в тому числі Тіндер. Також в цей список потрапили всі основні відеосервіси.
  • І саме головне – безлімітний домашній інтернет

Київстар

Скільки ж коштує такий неймовірний пакет послуг? Звичайна його ціна – двісті гривень, що не так вже й багато за практично безлімітний інтернет і дзвінки в усі кінці світу. Однак на перші чотири місяці «Київстар» надає карколомну знижку. Всього 150 гривень вам знадобиться, щоб підключити один з найкращих в Україні пакетів послуг!

Як підключитися до тарифу

Підключитися до тарифу «Все разом Базовий» можуть будь-які абоненти Київстару. Достатньо просто подзвонити за номером 477 * 1, або ж скористатися системою «Мій Київстар». Не потрібно навіть йти в сервісний центр, або чекати якихось СМС. Все, що від вас вимагається – мати на рахунку 150 гривень, необхідні для підключення.

Київстар

Слід пам’ятати кілька важливих деталей. По-перше, абонплата у «Все разом Базовому» знімається першого числа кожного місяця, або ж автоматично після того, як ви поповнюєете рахунок. Виходьте саме з цього в своїх фінансових розрахунках. Друге – якщо у вас не вистачає грошей на рахунку, то будуть нараховуватися денні пакети дзвінків за три гривні в день, але без Інтернету.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button