Новини

Українські біженці можуть розраховувати на рекордні виплати

Канада одна з тих країн, яка активно підтримує Україну, і водночас не сильно допомагає нашим біженцям, які вирішили там шукати прихисток. Зі всіх пільг, Канада впровадила лише спрощену процедуру отримання візи. Далі, кожен має розраховувати на себе та власні кошти. Але на днях Уряд країни запровадив деякі позитивні зміни, про які вже повідомили у прес-службі. Всі хто приїхав в Канаду після 24 лютого, отримають грошову допомогу.


Дорослі отримають по 2400 доларів, а діти по 1200 доларів

Відповідне рішення було прийнято і вже офіційно затверджено. Розраховувати на виплату можуть лише українці, які приїхали в Канаду після 24 лютого і зареєструвалися там, як тимчасові переселенці, чи біженці. Щоб отримати гроші треба мати право на проживання, навчання, або бути учасником екстреної імміграції (CUAET). Допомога одноразова, але вона суттєво полегшить життя тим, хто втік від війни і зараз на етапі інтеграції в канадське суспільство.


Допомогу можна оформити онлайн на сайті уряду. Перед тим, як заповнити заявку, потрібно відкрити рахунок у канадському банку. Гроші прийдуть на цей рахунок протягом 5 днів після подачі заявки. Важливий нюанс, ім’я, яке вказано в заявці і ім’я власника рахунку мають співпадати. Тобто скористуватися рахунком родича/знайомого чи друга не можна.

Ця підтримка є ще одним прикладом того, як Канада допомагає українцям, які рятуються від незаконного вторгнення Росії, знайти гостинний безпечний притулок у нашій країні. На додаток до цієї перехідної фінансової допомоги уряд Канади надав 3 чартерні рейси з Польщі”, – заявляють в уряді Канади.

Водночас в Польща навпаки, допомогу починають скорочувати. Гроші виплачуватимуть вразливим категоріям населення, а всім іншим допомагатимуть шукати роботу.

Back to top button