Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив унікальний для України тариф

Кожен стільниковий оператор намагається зробити все, щоб як можна більш широке коло людей використовувало на постійній мірі ті послуги, які він пропонує. Тим не менш, досягти реального успіху дуже і дуже складно, так як для цього потрібно чимось зацікавити всіх. Зробити це зумів новий стільниковий оператор, який запустив унікальний для України тариф з хорошим набором можливостей за дуже привабливою ціною. Діє він на всій території України.


У рамках тарифного плану кожен місяць абонент отримує від стільникового оператора 4 ГБ мобільного інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с, а також рекордні 650 хвилин дзвінків на всі номери по Україні, в тому числі навіть на міські. Такої кількості не пропонує більше ніхто, особливо якщо врахувати вартість. Крім інтернет-трафіку і хвилин розмов, клієнт може розраховувати на повністю безкоштовне спілкування всередині мережі (дзвінки та смс). Витрачати інтернет-трафік дозволено на будь-які цілі та потреби, тобто з його допомогою можна оновити програми, завантажувати файли, слухати музику, спілкуватися в соціальних мережах, працювати з документами, перевіряти електронну пошту і робити масу інших дій без будь-яких обмежень.

Мобільні оператори України

Все це пропонує новий мобільний оператор Lycamobile в рамках тарифного плану “Все в одному S”, вартість якого становить 50 гривень за місяць використання. Повний список можливостей виглядає наступним чином:

  • Дзвінки на інші мережі – 650 хв
  • SMS на інші мережі – 50
  • Мобільний Інтернет 8 Гб
  • Дзвінки в мережі Lycamobile Україна – Необмежені*
  • Дзвінки в мережі Lycamobile Світ – Необмежені*
  • У мережі Lycamobile Україна – Необмежені*
  • Дзвінки за кордон на інші мережі – 30 хв

Новий оператор діє на базі станцій Vodafone, тому покриття у них аналогічне.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button