Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив дешевий тариф з великою кількістю хвилин та гігабайт

У сучасному світі навряд чи можна вижити без свого власного номера телефону, адже такий насправді абсолютно необхідний кожному, тому що він дозволяє легко і просто отримувати доступ до багатьох сучасних послуг, скористатися якими без доступу до останнього просто неможливо. Саме тому послуги телекомунікаційних компаній на українській території з кожним роком ставатимуть все більш затребуваними. Спеціально для того, щоб виділитися на тлі своїх конкурентів і залучити якомога більше клієнтів, новий стільниковий оператор запустив доступний тарифний план, про який мріяли абсолютно всі, тому що ті умови обслуговування, які він пропонує, є надзвичайно вигідними та привабливими у всіх відносинах.


Щомісяця в рамках тарифу, який діє у всіх регіонах України, де компанія надає свої послуги, абонент отримує 8 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, причому така може досягати значення в 300 Мбіт/с. Коли, де і як витрачати трафік вирішує сам абонент, тому що в цьому плані його ніхто ніяк не обмежує. За рахунок цього можна, наприклад, роздавати доступ до глобальної мережі на інші електронні пристрої, дивитися фільми, слухати музику і робити масу інших дій. При цьому робити це можна як в домашній області, так і за його межами в масштабах України.

Lycamobile

Новий тарифний план від віртуального оператора Lycamobile під назвою “Все в одному S”, крім пакета інтернет-трафіку, щомісяця надає абоненту 650 хвилин дзвінків на будь-які українські номери. За рахунок цього можна легко і просто здійснювати вихідні виклики на рівні всієї України. Не забула телекомунікаційна компанія включити в свій тариф і пакет SMS в кількості 50 штук на всі мережі України, і це звичайно є вкрай великим плюсом для кожного, хто вважає такий спосіб спілкування в 2019 році зручним і корисним.

Повний список можливостей тарифу

 • 650 хв-Дзвінки на інші мережі
 • 50 SMS на інші мережі
 • 8 Гб Мобільний Інтернет
 • Необмежені* Дзвінки у мережі Lycamobile Україна
 • Необмежені* Дзвінки у мережі Lycamobile Світ
 • Необмежені* у мережі Lycamobile Україна
 • 30 хв Дзвінки за кордон на інші мережі
 • Вартість – 50 грн/30 днів

Нагадаємо, даний оператор діє на основі потужностей Vodafone, так що покриття у них однакове.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

7 Comments

 1. даний оператор діє на основі потужностей 3mob, може працювати в роумінгу Водафона і тому 4G в ньому нема, тому що ядро Тримоба не підтримує 4G!

 2. Тарифний план про який всі мріють може бути:25/30Gb( соцмережі)фільми відео( ютуб)музика спорт без обмежень безліміт.інтернет.(100/150₴)А ви оператори скупердяї всі поголовно “тягнете” з людей гроші,все вам мало і мало…

 3. Буде якась конкуренція київсару і водафон
  А то у них послуги зв’язку геть кепські!!!

 4. Слава богу що буде достойний суперник КИЇВСТАРУ,а то він вже настільки обнаглів що надалі безперестанку створює тільки обдиралові тарифи.Користуюся ним 20років,ніколи раніше не задумувався його полишати як після введення абонентської плати за чотири тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button