Новини

Стало відомо, хто з пенсіонерів може претендувати на 6500 грн від єПідтримки

Президент України видав Указ згідно з яким, всі підприємці, або особи, які втратили офіційну роботу через бої в містах, де вони проживають, можуть отримати фінансову допомогу по програмі єПідтримка. Виплата разова і становить 6500 грн. В цю категорію потрапляють і пенсіонери, які відповідають ряду критеріїв.


Є три категорії пенсіонерів, які можуть подавати заявку на 6500 грн допомоги

Мова про осіб, які:

  1. До початку війни були офіційно працевлаштовані і роботодавець подав за них звітність за 4 квартал 2021 року. Це не стосується працівників державних установ та компаній, які знаходяться в стані ліквідації.
  2. Є підприємцями, будь-якої групи, які подали звітність за весь рік, або за 4 квартал 2021 року.
  3. А також всі ФОП, які є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Наразі, це стосується осіб, які мешкали чи мешкають у: Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській, Житомирській, Одеській, Волинській, Дніпропетровській областях, та місті Київ.

Як отримати виплату?

Потрібно виконати кілька простих дій.

  1. Треба авторизуватися в додатку “Дія”, тож якщо у вас ще його немає пора встановити.
  2. В “Дії” виберіть категорію єПідтримка.
  3. Виберіть картку єПідтримка. Підходять наступні банки: monobank, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen Bank, Банк Схід, Альфа-банк, IdeaBank, izibank и ПУМБ.
  4. Натисніть “Отримати допомогу”.

Протягом 1-3 днів кошти поступлять на рахунок. Використати їх можна протягом 9 місяців. Витрачати гроші можна на будь-що, також можна й пожертвувати їх на потреби армії. Попередньо заявки можна було подавати до 31 квітня, але ймовірно влада продовжить цей термін.

Back to top button