Новини

Google карає користувачів смартфонів за пропуск реклами на YouTube

Обговорення
YouTube
YouTube

Один з користувачів GitHub розповів, що Google призупинила його аккаунт за використання блокувальника реклами на YouTube. Додаток було завантажено не з магазину Google Play.


Саме до цього апелювала компанія в листі користувачеві. Точніше кажучи, Google написала, що помітила використання користувачем додатку від третьої сторони, якого немає в офіційному магазині, для обходу реклами на YouTube. Аккаунт користувача призупинили, тому йому довелося відновлювати смартфон до заводських налаштувань і створювати новий обліковий запис.

Йшлося про програму NewPipe. При цьому користувач не може зрозуміти, як Google дізналася про скачування їм даної програми, адже та навіть не використовує ніякої інформації Google-аккаунта. У зв’язку з цим можна припустити, що компанія збирає набагато більше даних, ніж говорить.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Що нового приносить Android 10 на смартфони Samsung

В минуле

Xiaomi Mi Mix 4 – бюджетна альтернатива неймовірно дорогого Mi Mix Alpha

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Cloud

    В настройках аккаунта можна відстежити встановлення, відкриття, видалення і час проведений в тій чи іншій програмі та багато іншого… Перевірити це можна у вкладці мої дії.

  • Tarkan Arabovich

    Жахіття. Чотртова реклама. Я її теж не дивлюся. Капец світ помішалися на рекламі

Комментарии для сайта Cackle