Новини

Windows 10 знову зламалась, Microsoft поки мовчить

Як виявилося, необов’язкове накопичувальне оновлення Windows 10 під номером KB4517211 приносить проблеми не тільки з принтерами. Деякі користувачі почали скаржитися на некоректну роботу пошуку Windows і ПО для віртуалізації VMware workstation. 


Microsoft випустила це оновлення для Windows 10 May 2019 Update ще 26 вересня і це вже не перша хвиля скарг на нього. Апдейт був покликаний усунути ряд проблем, включаючи приглушений звук в іграх. Однак замість цього на багатьох комп’ютерах перестав працювати друк , особливо часто проблеми виявлялися з принтерами HP. 

На пошук Windows користувачі також скаржаться не вперше. Вперше помилка з’явилася після виходу оновлення Windows 10 під номером KB4515384. Користувачі тоді скаржилися, що замість результатів пошуку вони отримують чисту сторінку. 

Нове накопичувально оновлення приносить подібну проблему. Після установки користувачі не можуть нічого ввести в поле пошуку. Вікно пошуку недоступно ні після натискання на піктограму в панелі завдань, ні з меню «Пуск». 

Також постраждали користувачі VMWare Workstation. При спробі запуску VMWare Workstation Pro користувачі отримують сповіщення про неможливість запуску ПО в Windows. 

Представники Microsoft поки не виступили з поясненнями і не пообіцяли виправлення. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. LastPass
    Эх, до чего техника дошла.. вот и храните все в папке Мои документы и пароли в файле passwords.txt
    Ссылку выше я оставил, если что)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button