Новини

Windows 10: нове обов’язкове оновлення ламає роботу системи

Пару днів тому компанія Microsoft випустила позачергове обов’язкове оновлення для всіх версій Windows 10. Апдейт покликаний виправити проблему з друком, яка була “створена” попереднім оновленням. Як виявилося, Microsoft в свіжому апдейті полагодила принтери, але примудрилася зламати меню «Пуск». 


Користувачі Windows 10 в мережі скаржаться на повідомлення про критичну помилку після установки цього обов’язкового оновлення. Інші користувачі скаржаться на неможливість установки нового оновлення взагалі. 

Windows 10 оновлення

І, як ніби перерахованого вище мало, деякі користувачі відзначають, що проблеми з принтерами збереглися і після установки оновлення. 

Нагадаємо, 26 вересня Microsoft випустила накопичувальне оновлення Windows 10 під номером KB4517211, яке виправляє ряд проблем, включаючи приглушений звук в іграх. Одночасно у користувачів з’явилися проблеми з друком, особливо на принтерах HP. 

Цікаво, що це вже не перший випадок, коли оновлення Windows викликає некоректну роботу меню «Пуск» останнім часом. У вересні таке сталося у невеликої кількості користувачів після планового оновлення на початку місяця, а потім Microsoft позначила проблему як вирішену, просто тому що не змогла її знайти. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button