Новини

Windows 10: нове обов’язкове оновлення ламає роботу системи

Обговорення
Windows 10X

Пару днів тому компанія Microsoft випустила позачергове обов’язкове оновлення для всіх версій Windows 10. Апдейт покликаний виправити проблему з друком, яка була “створена” попереднім оновленням. Як виявилося, Microsoft в свіжому апдейті полагодила принтери, але примудрилася зламати меню «Пуск». 


Користувачі Windows 10 в мережі скаржаться на повідомлення про критичну помилку після установки цього обов’язкового оновлення. Інші користувачі скаржаться на неможливість установки нового оновлення взагалі. 

Windows 10 оновлення

І, як ніби перерахованого вище мало, деякі користувачі відзначають, що проблеми з принтерами збереглися і після установки оновлення. 

Нагадаємо, 26 вересня Microsoft випустила накопичувальне оновлення Windows 10 під номером KB4517211, яке виправляє ряд проблем, включаючи приглушений звук в іграх. Одночасно у користувачів з’явилися проблеми з друком, особливо на принтерах HP. 

Цікаво, що це вже не перший випадок, коли оновлення Windows викликає некоректну роботу меню «Пуск» останнім часом. У вересні таке сталося у невеликої кількості користувачів після планового оновлення на початку місяця, а потім Microsoft позначила проблему як вирішену, просто тому що не змогла її знайти. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sony Xperia 5 уже можна купити: в подарунок іде PlayStation 4

В минуле

Lifecell запустив тарифний план з рекордною кількістю хвилин та мегабайт

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.