Новини

Фотографія, зроблена Google Pixel 4, виявилась фейком

Обговорення
Google Pixel 4
Google Pixel 4

Опублікована главою відділу по дизайну Google фотографія, імовірно зроблена на камеру ще не анонсованого Pixel 4, викликала в мережі бурю обговорень через вражаюче 20-кратне наближення. Але через добу автор знімка спростував це припущення і дав офіційний коментар з приводу моделі пристрою, на який велася зйомка.


Клод Зельвегер пояснив, що знімав опублікований кадр на представлений раніше Google Pixel 3A. Максимальна кратність збільшення цього смартфона становить 10х. Щоб домогтися незвичайного ракурсу, автор знімка не збільшував фотографію, а кадрував вихідне зображення без втрати якості.

Google Pixel 4

Навіть якщо Google випустить Pixel 4 з функцією 20-кратного наближення, воно з найбільшою ймовірністю не буде повністю оптичним. Швидше за все, компанія скористається гібридним рішенням, яке вже реалізовано в інших флагманських смартфонах, включаючи Huawei P30 Pro або OPPO Reno 10x zoom .

Презентація нових смартфонів Google запланована на початок жовтня.

джерело: theverge.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy M10s: бюджетник на максималках

В минуле

Meizu 16s Pro: флагман з доступною ціною вийде вже 28 серпня

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.