Новини

Microsoft більше не вважає Windows 10 важливою

Уже деякий час циркулює інформація про те, що операційна система Windows, яка є одним з найбільш відомих продуктів Microsoft, більше не є пріоритетним напрямком бізнесу для компанії. Ще на початку 2018 року була проведена реорганізація, що мала на увазі поділ напрямку Windows на частини в рамках окремих підрозділів. Крім того, компанію покинув ветеран Microsoft – глава підрозділу Windows Террі Майерсон.

Під час минулого заходу, присвяченого випуску нових апаратних рішень, в компанії нарешті офіційно підтвердили попередні здогадки та припущення – Windows більше не є важливим напрямом бізнесу для Microsoft. Про це заявив сам глава компанії Сатья Наделла.

«Операційна система більше не є для нас найважливішим напрямком», – сказав Сатья Наделла.

Він додав, що тепер для компанії більш пріоритетні модель додатків і досвід взаємодії. Важливий акцент робиться на Microsoft Graph – наборі API-інтерфейсів, які з’єднують воєдино пристрої з хмарними сервісами Microsoft і виступають в якості важливого шлюзу в Windows, Office 365 і Azure. Схоже, що Microsoft співпрацює з Google, щоб глибше інтегрувати Graph з Android. Додамо, анонсований мобільний пристрій Surface Duo працює під управлінням Android, а не Windows, і для оновленої Microsoft це цілком прийнятно.

Тепер Microsoft зосереджена на тому, щоб такі її продукти, як Office і Microsoft Teams, працювали на кожній операційній системі. Звичайно, це не означає, що роботи над Windows будуть припинені. Але її значимість для компанії тепер не тому рівні, що раніше. Раніше про це свідчив той факт, що розробка Windows була перенаправлена в команду хмарних обчислень і ШІ. А тепер це офіційно підтвердив і керівник компанії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button