Новини

Смартфон живе своїм життям, або чому треба відключати інтернет на ніч

Неодноразово ми чули, що на ніч потрібно відключати вай-фай і звичайний мобільний інтернет, адже це небезпечно для здоров’я. Мовляв радіація, опромінення та інші страшні речі, яких можна уникнути вимкнувши роутер.


Цього притримуються не всі, адже вважають, що наприклад у багатоповерхівці вимкнувши один роутер ситуація не зміниться, бо навряд чи всі сусіди зроблять так само.

Та якщо ці речі дехто й вважає безпідставними страшилками, то є й кілька інших, більш реальних причин, таки відключати інтернет. Річ у тім, що страждаєте не ви, а сам смартфон. А ще він колись може просто вийти з ладу.

Кілька причин, чому інтернет вночі не потрібен

смартфон ніч сон

Ці причини проаналізували експерти з комп’ютерної техніки, поділившись власними спостереженнями та досвідом.

  1. Включений інтернет дуже негативно впливає на акумулятор. Якщо у вас старий телефон, і батарея не надто продуктивна, його взагалі краще на ніч вимикати. Якщо ж цього ви не можете зробити, то принаймні відключіть інтернет. Практика показує, що такі дії продовжують життя батареї мінімум на 6-7 місяців.
  2. Вночі завжди приходять оновлення. Так склалося, що будь-які системні оновлення чомусь приходять вночі. І дуже часто, траплялися випадки, коли на смартфоні було недостатньо заряду, і він вимкнувся на середині процесу оновлення системи. Це призвело до втрати багатьох особистих даних, ба більше смартфон інколи неможливо ввімкнути без скидання до заводських налаштувань, а це вміють далеко не всі.
  3. Зайвий трафік. Якщо ви користуєтесь не вай-фай, а мобільним інтернетом, то кожен мегабайт важливий. Не всі мають безлімітний інтернет, і помилково думати, що якщо телефоном не користуватися, то інтернет не використовується. Насправді використовується, самостійно завантажуються різноманітні програми, ті ж самі оновлення, тому в цілях економії, на ніч його краще вимикати.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button