Новини

Lenovo придумала смартфон, який згинається в двох місцях

Обговорення

Управління США по патентах і торгових марках USPTO (United States Patent and Trademark Office) оприлюднило патентну документацію Lenovo на гнучкий смартфон з цікавою конструкцією.


Мова, як повідомляє ресурс LetsGoDigital, йде про апарат, оснащений гнучким дисплеєм витягнутої форми. Над цим екраном розташується фронтальна камера.

Lenovo гнучкий смартфон

Конструкція корпусу передбачає наявність двох місць згину. Вони дозволять згинати пристрій в різних місцях. Таким чином, в складеному стані користувач зможе бачити певну частину екрана.

Патентні ілюстрації говорять про наявність одинарної основної камери. Крім того, в тильній частині корпусу розташується дактилоскопічний сканер для зняття відбитків пальців.

Lenovo гнучкий смартфон

 

Серед іншого згадані два динаміка – вони розташовані над і під дисплеєм в лицьовій частині корпусу смартфона.
Втім, поки незвичайний апарат існує тільки на папері: про можливі терміни його появи на комерційному ринку нічого не повідомляється.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Motorola випустила свій Smart TV за 4800 гривень

В минуле

Xiaomi Mi 9 Lite надійшов у продаж, ціна приємно здивувала

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.