Новини

Стільниковий оператор «Київстар» запустив «оптимальний» тарифний план

Чим менше коштує який-небудь тарифний план, тим більш широке коло людей захоче його собі підключити, а потім, після цього, почати використовувати на постійній основі. У всьому цьому немає абсолютно нічого дивного, тому що економити гроші люблять усі, особливо таким чином, при якому обсяг наданих можливостей жодним чином не постраждає. Виділитися на тлі інших стільникових операторів в Україні вирішив Київстар, тобто один з найбільших і найвідоміших у країні. Він порахував необхідним запустити новий тарифний план, який за сукупністю якостей можна вважати «оптимальним», тому що він надає безліч можливостей, а витрачати всі такі можна на будь-які цілі та потреби без будь-яких обмежень і труднощів.


Всі включені в тариф можливості доступні для повноцінного використання у значному списку регіонів України. Платити за запущений тарифний план потрібно всього 75 гривень раз на чотири тижні, тобто він обходиться в дуже скромну суму грошей, розмір якої здатний приємно порадувати кожного клієнта.

Київстар

Щомісяця в рамках тарифу абоненту надаються 100 хвилин дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії та інші мобільні по Україні, а також повністю безлімітні голосові дзвінки по всій Україні всередині мережі “Київстар”, завдяки чому доплачувати за що-небудь грошові кошти гарантовано не буде потрібно. Крім того, тариф містить у собі пакет SMS повідомлень, відправляти які можливо на будь-які українські мобільні номери. Ще одна приємна особливість тарифу – необмежена кількість мобільного інтернету на максимальній можливій швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати така здатна величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Витрачати трафік на будь-які цілі та потреби, тобто в цьому плані клієнта оператор зв’язку ніяк не обмежує.

Київстар

Все це надає абонентам тарифний план «Дайте ще!», який можна підключити в більшості регіонів України, повний список населених пунктів можна подивитися на сайті оператора.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button