Новини

Це кінець: великий українській банк перестав підтримувати карти Visa

"Промінвестбанк" відтепер відмовлятиме в обслуговуванні власникам карток міжнародної платіжної системи.

Українська фінансова установа «Промінвестбанк» із 1 вересня припинить обслуговування карток платіжної системи Visa. Про це адміністрація банку повідомила на своєму офіційному сайті. Внаслідок відмови приймати картки Visa, у банку впровадять нові розцінки на обслуговування деяких інших видів карт, зокрема зарплатної та пенсійної.


Платіжна система Visa стала вже другим популярним міжнародним фінансовим сервісом, від якого відмовився ПАТ «Промінвестбанк». Кілька років тому, а саме у грудні 2019 року, фінансова установа вже припинила обслуговування карток іншої відомої у всьому світі платіжної системи MasterCard.

Тоді це рішення керівництва банку викликало чимало чуток. Гаряче обговорювалася у суспільстві ймовірність того, що банк незабаром припинить обслуговування фізичних осіб. Однак цього так і не сталося. Навіть зараз, не зважаючи на відмову приймати картки платіжної системи Visa, у фінустанові стверджують, що у стосунку поточних рахунків нічого не зміниться. Тобто обслуговування рахунків, відкритих у банку до 1 вересня, буде проводитися згідно із підписаними договорами, за винятком операцій з платіжними картками системи Visa.

Однак деякі клієнти все одно з обережністю ставляться до впроваджуваних у банку змін. Платіжні системи Visa та MasterCard використовуються щодня мільйонами українців. Тож відмова банку підтримувати операції з картками цих фінансових сервісів може суттєво знизити його рейтинг. Не додає популярності фінансовій установі і її приналежність до російської банківської системи. Адже ПАТ «Промінвестбанк» є дочірньою компанією «Внешэкономбанка» Росії.

Національний банк України також має певні претензії до фінансової установи. Як нещодавно стало відомо, «Промінвестбанк» був віднесений регулятором до категорії проблемних. У серпні 2021 року НБУ оприлюднив інформацію про те, що банк із російськими коренями не дотримується нормативного значення коефіцієнту чистого стабільного фінансування. Не дивно, що після такої характеристики він виглядає дещо ненадійним в очах клієнтів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button