Без рубрики

Названі смартфони, які найшвидше отримують нові версії Android

Головні проблеми операційної системи Android – фрагментація і затримки з виходом оновлень на гаджетах не від Google. Дослідницька фірма Counterpoint Research з’ясувала, які виробники краще і гірше оновлюють свої пристрої до свіжих версій ОС. 


Аналітики вивчили смартфони, що вийшли в період з третього кварталу 2018 року по другий квартал 2019 го. Фахівці перевірили, чи працював пристрій на Android Pie на момент виходу і чи був він оновлений до свіжої версії ОС. Кращий показник продемонструвала компанія Nokia. Близько 96% всіх смартфонів цього бренду, проданих з третього кварталу 2018 року, зараз працюють під управлінням Android 9 Pie. Решта 4% моделей залишилися на Android 8.1 Oreo.

На другому місці розташувалася компанії Samsung, у якої 89% смартфонів, випущених з третього кварталу 2018 року, в результаті отримали Android 9 Pie. Третє місце з 84% зайняла Xiaomi, а з відривом усього в 2% виявилася Huawei. На п’ятому місці з величезним відривом і тільки 43% знаходиться Lenovo. 

На представленому вище графіки видно, що Nokia набагато швидше за конкурентів переводить свої старі моделі на свіжу версію Android. Бренду потрібно 12 місяців, щоб оновити 94% пристроїв до Android 9 Pie. Цікаво, що друге і третє місце за швидкістю оновлення відійшли Xiaomi і Lenovo з 62% і 52% відповідно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button