КиївстарНовини

Мобільний оператор Київстар запустив незамінну послугу, про яку всі дуже давно мріяли

Нещодавно Київстар запустив послугу, яка майже абсолютно незамінна для людей, які давно мріяли про припинення постійного спаму на свій номер. Вона дозволяє за невеликі гроші отримати новий телефонний номер, який в той самий час не буде окремою сім-картою. Як таке можливо? А дуже просто!

Для чого підключати другий номер?

Існує безліч причин, за якими вам може знадобитися другий номер. Наприклад, активним користувачам інтернету часто потрібно при реєстрації на різних сайтах вказувати свій номер телефону, після чого підтверджувати його. Є також ті, які розділяють домашні і робочі номери. Так часто роблять українці, які працюють з людьми, наприклад, вчителі або лікарі: далеко не всі люди розуміють особисті кордони і те, що вчитель або лікар – теж людина, і можуть почати дзвонити о третій годині ночі, якщо дати їм звичайний номер, яким ви користуєтеся поза роботою.

Як правило, в таких випадках українці здобувають додаткові картки, проте це означає збільшення витрат на мобільний зв’язок в два рази. Деякі чинять інакше – в даркнеті існують сервіси, що надають тимчасові номери. Це, втім, не дуже зручно, тому що такі номери зазвичай живуть недовго. Більш того, після вас цей номер може взяти хтось інший і використовувати його в злочинній діяльності – даркнет є даркнет. Після цього поліція може прийти до вас – потрібні вам такі проблеми?

Завдяки «Київстар» більше немає потреби ні ризикувати на незрозумілих сервісах, ні купувати нові картки. Досить придбати за тридцять гривень особливий додатковий номер. З нього можна буде дзвонити або приймати дзвінки самому. Щоб підключити дану послугу, яка так і називається – «Додатковий номер», використовуйте комбінацію *100*33*2# і клавіша виклику. Вам дадуть номер, випадково згенерований системою. Щоб призупинити дію послуги, скористайтеся схожою комбінацією – *100*33*4#. Для того, щоб відправити СМС або виклик на цей додатковий номер, абоненти повинні будуть ввести перед вашим звичайним номером код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button