Стільниковий оператор Київстар запустив новий тарифний план, про який раніше можна було тільки мріяти

Зараз на головній

Нещодавно мобільний оператор «Київстар» запустив унікальний тарифний план з порівняно невисокими цінами, в якому є все – раніше про таке можна було тільки мріяти. Причому під «всім» ми розуміємо не тільки, скажімо, дзвінки і мобільний інтернет, але ще і домашній інтернет – що взагалі рідко зустрічається на ринку.


Як обзавестися всіма необхідними послугами і не платити тричі

На перший погляд новий тарифний план від «Київстар» може здатися досить дорогим, адже платити в ньому доведеться не менш як двісті п’ятдесят гривень на місяць. Проте, пакет послуг за цю суму ви отримуєте теж досить значний:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто двадцять хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету.
    Повний безліміт на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер,
  • популярний сайт для знайомств.

Відзначимо, що протягом перших кількох місяців ви будете платити всього двісті гривень, тобто трохи менше. На перший погляд це може здатися досить дорогою пропозицією, хоч і цікавою. Однак не слід забувати, що в пакет послуг входить також домашній інтернет і телебачення – ви оплачуєте, по суті, три послуги відразу, окремо це вийде значно дорожче. Саме ця фішка і робить тарифний план оптимальним.

Назва цього тарифного плану – «Все разом Базовий + ТБ». Щоб перейти на нього, ви повинні ввести комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Доступна також можливість переходу і через мобільний додаток для смартфонів «Мій Київстар». Перш, ніж здійснювати перехід, вам варто переконатися, що на рахунку у вас є двісті гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами мобільного зв’язку в рамках тарифу «Все разом Базовий + ТБ».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей