Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив новий тарифний план з шикарними можливостями

Тарифні плани мобільних операторів, в які входить безлімітний інтернет, завжди будуть популярні. Адже далеко не всім вистачає навіть великого пакета інтернету. До безлімітів відноситься і недавно запущений Vodafone тарифний план, в якому ви отримуєте шикарні можливості по невеликій ціні.


Яка ціна безлімітного інтернету?

Одним з найцікавіших безлімітних тарифних планів в нашій країні є відповідний новий тариф від Vodafone. За ціною, яка в перерахунку на дні – менше, ніж вартість чашки кави, ви можете отримати наступні послуги:

  • Повний безліміт 4G \ 3G-інтернету
  • Повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone.
  • Триста п’ятдесят хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні
  • П’ятдесят хвилин для дзвінків за кордон (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора).
  • Можливість обміняти дані хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин».
  • П’ятдесят СМС-повідомлень на всі українські номери.

Цей тарифний план носить назву Vodafone SuperNet Unlim. Абонентська плата в його рамках складає всього 260 гривень на місяць. Щоб перейти на цей тарифний план, перейдіть на сайт оператора і натисніть кнопку «Перейти на тариф SuperNet Unlim». Ви також можете просто придбати відповідну сім-карту в магазині.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив нову послугу, яка дозволить абонентам отримати консультації лікарів в режимі онлайн. Це клініка «Здорро», яка включає понад тисячу фахівців самих різних лікарських спеціальностей. Ви можете вибирати будь-якого з них по будь-яким критеріям, включаючи рейтинг і кваліфікацію: серед них є як доктора медичних наук і професора, так і молоді, але висококваліфіковані фахівці. Це дуже до речі, якщо ви хочете отримати консультацію висококваліфікованого фахівця, живучи при цьому в невеликому містечку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button