Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив новий тарифний план за 50 гривень на місяць

Vodafone запустив новий тарифний план, в якому ви можете платити лише п’ятдесят гривень на місяць. Правда, він призначений не для смартфонів, а в першу чергу для різних девайсів, таких, як смарт-годинники, модеми та планшети. Часто виникає потреба саме в таких тарифних планах, в тому числі для того, щоб пристрої могли нормально функціонувати. Що ж входить в даний тарифний план? Давайте з’ясуємо.


Пакет послуг для «розумних» девайсів

Девайсам потрібен доступ в інтернет, до пакету дзвінків і СМС-повідомлень, щоб мати можливість інформувати свого господаря про різні речі, наприклад, про необхідність поповнити рахунок. Іншим же пристроям він необхідний, щоб банально виконувати свою функцію. Який же пакет послуг входить в спеціальний тарифний план?

  • П’ятсот мегабайт мобільного інтернету.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць.
  • СМС за три гривні штука.

Абонентська плата в цьому тарифному плані становить п’ятдесят гривень на місяць. Це стосується «Vodafone Device S», призначеного для смарт-годинників, дитячих годинників, сигналізацій та аналогічних пристроїв. У цій лінійці тарифних планів також є план «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, а також «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив нову послугу для всіх українців. Це онлайн-клініка «Здорро», яка включає понад тисячу фахівців самих різних лікарських спеціальностей. Ви можете вибирати будь-якого з них по будь-яким критеріям, включаючи рейтинг і кваліфікацію: серед них є як доктора медичних наук і професора, так і молоді, але висококваліфіковані фахівці. Це дуже до речі, якщо ви хочете отримати консультацію висококваліфікованого фахівця, живучи при цьому в невеликому містечку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button