Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив нову послугу, про яку дуже давно мріяли всі

Що робити, якщо у вас раптово закінчився пакет інтернету, але вийти в Мережу необхідно терміново? Терміново шукати де-небудь Wi-Fi, не захищений паролем? На щастя, тепер цього вже не потрібно. Адже стільниковий оператор «Київстар» запустив нову послугу, про яку давно мріяли все без винятку!


Як скористатися новою послугою?

Послуга, яка запущена мобільним оператором «Київстар» – це пакети «День Онлайн». Вони дозволять вам зробити все необхідне, якщо інтернет потрібен терміново, наприклад, перевірити електронну пошту або відповісти на важливий дзвінок в месенджері під час відпустки. Існують два види послуги «День Онлайн» – тисяча мегабайтів за п’ятнадцять гривень і чотири гігабайти за тридцять.

Замовити послугу «День Онлайн тисяча мегабайт» ви можете за допомогою запиту * 263 * 1 #, за номером 477 або 477 * 263 або ж за допомогою системи «Мій Київстар». Цей пакет діє до кінця доби, тому логічніше замовляти його з ранку або, по крайней мере, в першій половині дня. Користуватися послугою дуже просто. Ви можете перевірити залишок мегабайтів, що залишилися на вашому рахунку, або через систему «Мій Київстар», або ж за допомогою запиту * 263 #.

У разі, якщо вам не вистачає одного гігабайта мобільного інтернету, ви можете замовити чотири – це ще й вигідніше, адже ви заплатите не сорок гривень, а всього лише тридцять. По суті, один гігабайт ви отримаєте безкоштовно. Для того, щоб замовити такий інтернет-пакет, ви можете скористатися системою «Мій Київстар» або ввести просту USSD-команду * 273 * 1 #. Перевірити залишок мегабайтів можна простою комбінацією * 273 #.

Як ми писали раніше, Київстар також запустив нову послугу, яка необхідна кожному, по крайней мере, серед тих, хто переживає за збереження свого мобільного телефону. Тепер ви можете застрахувати його за невелику суму. Більш детально про умови і ціною – в наших відповідних статтях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button