Стільниковий оператор «Vodafone» запустив нову послугу, необхідну кожному

Зараз на головній

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, яка, напевно, необхідна кожному. В першу чергу тим, хто розуміє, наскільки важливо стежити за своїм здоров’ям, але при цьому не любить ходити по лікарнях.


У чому суть нової послуги?

Багато людей, яким не подобається висиджувати довгі черги в поліклініці, мріяли про можливість відвідати лікаря онлайн. Таку можливість їм забезпечив мобільний оператор Vodafone, запустивши відповідну послугу. Це смарт-клініка під назвою «Здорро». Її розробив мобільний оператор спільно з телемедичною компанією Botkin.pro, і вона користується величезною популярністю – за останній час кількість консультацій з лікарями онлайн зросла майже в три рази.

Клініка «Здорро» включає понад тисячу фахівців самих різних лікарських спеціальностей. Ви можете вибирати будь-якого з них по будь-яким критеріям, включаючи рейтинг і кваліфікацію: серед них є як доктора медичних наук і професора, так і молоді, але висококваліфіковані фахівці. Це дуже до речі, якщо ви хочете отримати консультацію висококваліфікованого фахівця, живучи при цьому в невеликому містечку.

Переживати за збереження ваших даних не варто. Всі вони надійно захищені в спеціальному сховищі інформації, яке відповідає максимальним вимогам щодо захисту. Надалі очікується запуск таких функцій, як чат-бот, онлайн-аптека та лабораторія. Це дозволить вам передавати лікарям дані лабораторних досліджень, а самим лікарям – виписувати вам рецептурні препарати, які ви відразу ж зможете замовити, в тому числі і з доставкою. Ви також зможете цілодобово моніторити стан здоров’я, завдяки підключенню даних зі смарт-годинників, фітнес-браслетів і інших пристроїв, що полегшить лікарям задачу. Наприклад, у них будуть дані про те, який у вашій крові рівень цукру або кисню протягом доби і як він змінюється, як змінюються ваші тиск і пульс, або скільки ви спали останнім часом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей